Имам нужда от малко помощ.....

  • 630
  • 8
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Става въпрос за шапка, която спечелих в Ибей. По невнимание не видях, че продавача не работи с ПейПол. Иска да му изпратя парите /10 евро/ по банков път или на адрес. Тези, които са по-наясно с нещата знаят, че в банката ще ми вземат още минимум 10 евро за превод, а на адрес в Германия не се сещам как да преведа сумата, освен чрез  Уестърн Юниън, което излиза още по-скъпо... Молбата ми е, ако някоя мама живуща в Германия има регистрация в Пейпол да и преведа парите на нея, а тя да ги изпрати на адреса там... Или ако някой се сеща за друг по-приемлив начин за превод... Благодаря предварително на всички услужливи мами.   bouquet

# 1
  • Русе
  • Мнения: 250
Мисля,че си изредила възможните начини,сега само чакай да се появи "добрата фея" и да преведеш парите чрез нея. Mr. Green Hug

# 2
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Мисля,че си изредила възможните начини,сега само чакай да се появи "добрата фея" и да преведеш парите чрез нея. Mr. Green Hug

Благодаря ти, градска! Дано има такава фея...   bouquet

# 3
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Аз мисля,че по-бързо ще намериш феята,ако пуснеш темата в "Родители в чужбина" .
Дано откликнат немските мами. Успех.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Аз мисля,че по-бързо ще намериш феята,ако пуснеш темата в "Родители в чужбина" .
Дано откликнат немските мами. Успех.

Не се бях сетила. Благодаря ти. Направих го.  Hug

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Е да, ама май са ми изтрили темата в Родители в чужбина. Не я намирам....  Sad

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Влез направо в Германската тема.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Ей сега ще я потърся. Мерси.  Hug

# 8
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Май ще се получи  Laughing. Знаех си, че "феята" ще се намери. Модераторите на са ми изтрили темата от Родители в чужбина, а услужливо са я пъхнали  в Германската темичка, за което много благодаря   bouquet и там съответно една мама е предложила да ми помогне..

Общи условия

Активация на акаунт