Солариум във Варна

  • 980
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 011
Скъпи мам4ета - настоящи и бъдещи, смятате ли да ходите на солариум или ве4е сте го направили? Аз имам голям мерак да отбележа #Silly , но нямам представа къде да се насо4а. Моля някоя от Вас да ме информира за качество, цени, обслужване и т.н, във Варна.

# 1
  • Мнения: 573
здравей,аз съм ходила на 2-3 места но единствено от този салон съм доволна.Намира се зад гостилница ''Крали Марко'' на червения площад. Мога да ти дам тел.6120213.За цените ще те излъжа не съм ходила от миналата година ,понеже сега съм бременна и чувам че не мога да посещавам солариуми .Мисля че ще останеш доволна от обслужването и самия солариум.

# 2
  • Мнения: 3 011
Може да пробвам - да питам, ама сякашми е малко далече! Някой ходил ли е  "ЕВА" на ул. Баба Тонка. Какви са впечатленията Ви от там?

# 3
  • Мнения: 455
Аз бях ходила преди да забременея в салон за красота "Estetico" на улица Битоля Nо 12, намира се на улицата на магазин "Пикадили" до Окръжна Болница. Телефон 610 968. Аз ходих доста време и си купих карта за намаление. Изгодно е. Апаратите им са много хубави, непрекъснато ги сменят и купуват нови. Продават и масло за солариум, купи си и от него има силен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт