Криотерапия във Варна?

  • 984
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 472
Моля ви дайте ми препоръки.   Praynig
Изчетох много отрицателни мнения за д-р Радева, а и мен ме препращат към нея. Дали да се съглася? Става дума за раничка и не съм раждала. Не става с мазане със Солкожин, а вече е доста голяма.  Cry
Дали да не предпочета лазер. За него ми казаха, че бил неточен?!? Но още не съм разбрала къде във Варна има такава апаратура.
Много ме е страх да няма негативни последствия.
Ако някой си правил тази терапия, моля да сподели  Praynig
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 12
 Здравей ELIZ, аз миналата година си направих тази процедура при Радева , бях стигнала  III група. Преди това обаче проверих за лазер във Варна, оказа се, че няма такъв, а до Сф. не ми се пътуваше/казвам ти за миналата година!/През април тази година родих, а този месец ходих на цитонамазка - I група съм. Чух различни мнения за този метод, но нямах особен избор. Засега съм добре и се надявам така и да си остана така Joy

# 2
  • Варна
  • Мнения: 472
Благодаря за отговора.
И аз не съм чула за лазер във Варна за съжаление. Въпреки че д-р Узунов при който ходих ми каза, че с лазер било по-неточно (каквото и да значи това  newsm78) горенето.

Много убедителни бяха в кабинета на Радева относно криотерапията. Обаче аз нали съм си мнителна - процедурата все пак струва доста пари, моята раничка е сравнително голяма.
На теб споменаха ли ти, че въздействието било в дълбочина, унищожавал се причинителя за разлика от горенето с ток. Никак не мога да си го представя - къде точно е разликата  newsm78

Цитонамазката ми е ПАП 2 и явно не е супер спешно да вземем мерки, но все пак...

# 3
  • Мнения: 12
Ами и на мен ми казаха, че била доста голяма и трябвало да се изгори в дълбочина. Преди операцията пихме с мъжа ми антибиотици, аз пих и противогъбични и....и.... вече не мога да се сетя, но доста неща изпих, защото влагалището трябвало да бъде чиста среда, за да няма последващи инфекции. След операцията текнаха едни води няколко седмици, докато зарасне. Операцията не може да се каже че е много болезнена, но не и напълно безболезнена. В интерес на истината аз бях с резерви до последно и на контролен преглед отидох при друг лекар, който ми каза - съвсем здрава, розава, без белези шийка, без аз да съм коментирала кой и каква манипулация ми е правил. Чак тогава се успоих. Незнам какво да те посъветвам... при мен нищо друго не помогна, бях стигнала ПАП 3 и трябваше да избирам горене с азот или с ток. За лазера това, което четох е че не може да се контролира дълбочината на изгарянето.

Общи условия

Активация на акаунт