Как създавате уют в семейството?

  • 2 398
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Нека поговорим малко как създавате уют в семейството.Дайте идеи за интериор в хола и във всекидневната.

# 1
  • Мнения: 460
ами аз например,моя съпруг като е втора смяна /до 21,20/ на масата храната освен нея задълж. и букетче!
друг път например пък зветвам малки лампички иии изобщо все такива неща!!
например като има празник-/коледата/ там съм в стихията си!!просто с такъв интусиазъм украсявам подреждам!!! Laughing
изобщо обичам да си създавам в дома си уют!! Grinning Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 385
Ето една тема която е наистина за семейството и няма кой два реда да напише.
По темата : Аз обичам в къщи да е подредено и уютно,наистина домът ми да е моята крепост. Обичам да има свежи цветя, свещи,е такива работи и задължително чисто и подредено. Да седнем всички заедно на вечеря и да разкажем как е минал деня. Най-обикновени неща.

# 3
  • Мнения: 172
Обичам около мен да е чисто и подредено. Уют създават текстилът, осветлението, аксесоарите.
Обожавам вечер, когато се прибере мъжът ми от работа да се прегърнем с чаша вино и да си говорим, говорим, говорим, и други неща  Blush

# 4
  • Мнения: 611
За уют не знам, аз по принцип не си падам много по цветя и свещи Sick, но обичам вечер когато седнем на масата, а малката обикаля и играе около нас,да си споделяме кой как е прекарал деня,как е било на работа , да си кажем нещо забавно, да обсъдим малко хората Embarassed и така.Това е моята представа за дом. уют Peace

# 5
  • Мнения: 14
Ето една тема която е наистина за семейството и няма кой два реда да напише.
По темата : Аз обичам в къщи да е подредено и уютно,наистина домът ми да е моята крепост. Обичам да има свежи цветя, свещи,е такива работи и задължително чисто и подредено. Да седнем всички заедно на вечеря и да разкажем как е минал деня. Най-обикновени неща.

newsm10
В подреждането на всекидневната /и не само/ и аранжирането включвам децата-много се радват, че и те са помогнали за създаването на уюта и дома.

# 6
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ето една тема която е наистина за семейството и няма кой два реда да напише.
По темата : Аз обичам в къщи да е подредено и уютно,наистина домът ми да е моята крепост. Обичам да има свежи цветя, свещи,е такива работи и задължително чисто и подредено. Да седнем всички заедно на вечеря и да разкажем как е минал деня. Най-обикновени неща.
...........Все едно аз съм го казала  Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 103
ние пък във всекидневната имаме камина и вечер, особено сега през зимата, на приглушена светлина (имаме свод със спотове над масата), си седим и си говорим - може и глупости ..., просто ей така и си гледаме огъня - много е яко и релаксиращо. Е, малката все ни прекъсва с несвършващите си въпроси, но то това си е част от очарованието на вечерта.  Hug

# 8
Чистичко, подредено, домашни манджички, усмивки още от вратата. Само телевизорът разваля семейната идилия. За да му е уютно на човек, трябва да намери бягство у дома от проблемите си извън него. Свещи и цветя не помагат. Помага само доброто отношение и настроение. И ... телевизорът през балкона Twisted Evil

# 9
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Обичам около мен да е чисто и подредено. Уют създават текстилът, осветлението, аксесоарите.
Обожавам вечер, когато се прибере мъжът ми от работа да се прегърнем с чаша вино и да си говорим, говорим, говорим, и други неща  Blush
Прочела си ми мислите!  Wink
Самата подредба у дома ми е много уютна. Дискретно осветление, тапети (фешън, не социалистически), свещи, ненатрапчиви меки килими, красиви и семпли пердета и завеси.
Вечер слагаме бебешкия да спи в 8:30 и си сипваме вино. Понякога и ракийка. Правим всичко заедно, не търча само аз да домакинствам.
Но това е нашата представа за уют, а хора разни..

# 10
  • Мнения: 460
ей,чак де се размечтае човек!мн.обичам такива теми!!! Heart Eyes Hug
аз вече написах ,но мога да се присъеденя към вас!! Hug

# 11
  • Мнения: 985
Усещането за уют е като усещането за щастие. При всеки е различно.

# 12
  • Мнения: 6 167
Ами до голяма степен от самосебе си става.
Доста сме съвместими с мъжа ми и се чувстваме уютно, като семейство и извън къщи.
Свещи не палим, червено вино също не пием ритуално за целта.
Като интериор мисля, че къщата ни е все по-топла и уютна. Бяло имаме доста.

 

# 13
  • Мнения: 385
Най уютно е когато човека до теб е истинския иначе трудно можеш да създадеш приятна обстановка. За жалост често пъти не е така.
За да ти е уютно понякога е достатъчно да се прибереш вкъщи на топличко и да поиграеш или поговориш с детето си,когато по горе написаното не се случва.

# 14
  • Мнения: 192
Камината от предния ми дом ми липсва определено... В следващия пак ще има!
Иначе най обичам да гледам снега как вали на парцали в градината, децата щъкат и се въргалят по пода, коледната украса проблясва в стъклата, червено вино, ей такива неща...

Общи условия

Активация на акаунт