Дискети за gameboy SP на Nintendo - откъде в София?

  • 1 143
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
Ако имате геймбой SP, откъде купувате дискети?

Ние имаме доста, но имаме спешна заръка  Simple Smile да намерим дискетата на Покемон Сапфир като подарък за имен ден.

Най-много сме купували дискети от едно магазинче в зала Универсиада (беше с голям избор и долу-горе ни е удобно като място), но последния път като ходихме, залата беше в ремонт.

Помагайте!
Praynig

# 1
  • Мнения: 4 877
А ако сте виждали някъде в е-магазините, ще бъде още по-добре?

# 2
  • Мнения: 4 877
И пак да попитам - никой ли не знае?

# 3
  • Мнения: 1 180
Дискети на различни цени има в един детски магазин срещу "Бенетон" на "Витошка" - продават дрехи и играчки май. Няма кой знае какъв избор. В Сити центъра - на етажа с киното - има щанд на "Пулсар".

# 4
  • Мнения: 4 877
Дискети на различни цени има в един детски магазин срещу "Бенетон" на "Витошка" - продават дрехи и играчки май. Няма кой знае какъв избор. В Сити центъра - на етажа с киното - има щанд на "Пулсар".

Мерси. Да  и ние от Витошка сме купували доста, но май чак в събота ще можем да отидем дотам.

# 5
  • Мнения: 1 180
Ние поръчахме от един сайт някаква джаджа за нинтендото - сваляш си колкото искаш игри от интернет на някаква карта и си цъъъъткаш на геймбоя до припадък. Тия дни трябва да пристигне, да видим дали ще стане така, както ми го обясниха. И струва само 40 долара, а тук за тия пари не можеш да купиш дори само една игра!

# 6
  • Мнения: 4 877
Ние поръчахме от един сайт някаква джаджа за нинтендото - сваляш си колкото искаш игри от интернет на някаква карта и си цъъъъткаш на геймбоя до припадък. Тия дни трябва да пристигне, да видим дали ще стане така, както ми го обясниха. И струва само 40 долара, а тук за тия пари не можеш да купиш дори само една игра!

Еха, супер. Можеш ли да ми кажеш откъде я поръчахте? Аз трябва да търся и свързвачка.
Тук имам едно голямо писмо до Дядо Коледа с огромен списък и трябва  малко да му "помогна".

Днес минахме с колата покрай зала Универсиада, заради дискетата, но не работеха. Чувала съм, че някъде и на Пиротска продават дискети, но не знам къде точно.

Общи условия

Активация на акаунт