Детето ми има проблеми със съня!

  • 483
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Здравейте!
Имам син на 2 годинки и от доста време имам проблем с приспиването му. Само докато усети, че започваме да се приспиваме,започва борбата. Скача,крещи,иска това,иска онова и не ляга по никакъв начин. Половината от битките ги печели (оставям гобез да следобеден сън) и в резултат след обед е вече в истерия от умора. Ходихме на псиолог-никаква полза. Пробвахме какво ли не-нищо не помага. Вечер картинката е подобна, въпреки че обикновено е толкова е изморен,че в един момент просто се предава. Освен това си смуче пръста и ми държи ръката,за да заспи. Това е ужас, защото се буди10-на пъти през нощта и за да заспи,трябва да съм до него и да му дам ръката си. Преуморена съм и най-вече притеснена за детето си. Проблем ли има? Какво му е? Някой има ли отговор на въпроса?

# 1
Mila trqbwa da go ostawish da e po samosatoqtelno,moeto bebe imashe podobni problemi do tretiq mecec,neizkashe da zaspiwa izkashe postoqnno da sam do nego,no posle mu nadwih  i sega si zaspiwa sama,ostawigo da si mranka da prawi kakwoto mu skimne da se umarq poweche den-dwa dori sedmica toj da si naprawi rejim,a otnosno lapaneto na prasta moqta bratowchetka si go lapashe do osmi klas,shte go izraste.Chuwala sam moi priatelki da spodelqt che tqhnite deca sa s problem kato twoq,ostawigo da e po samostoqtelen,apak i kato go pusnesh na decka gradina tam shte ne shte shte spi na obet.

Общи условия

Активация на акаунт