Пие мляко в 22ч В 4ч иска пак

  • 1 380
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте мяйчета Моето бебче е на 6 месеца и вече трябва да е спряла нощното хранене но уви Как да се справя С кака и нямах такъв проблем и дали това е проблем Някоя от вас дава ли мляко и вечер Да не би да не и стига вече храната В6ч пие мл после в 9ч на обяд зел пюре после каша и пак мляко и то два пъти докато стане 22 часа Мисля си даже че и е много

# 1
  • Мнения: 508
Ами какво количество яде?Ако пие по малко от колкото й е нужно може да огладнява по-често.Но по принцип не мисля че е голям проблен,че да се притесняваш мн.

# 2
  • Мнения: 2 131
Шест часа не е чак толкова малка пауза за бебе на шест месеца, според мен, има бебета, които през нощта искат да ядат през 3-4 часа.  Wink

# 3
  • Мнения: 2 960
зависи от бебето....но моят на шест месеца изпиваше млякото си преди сън в 20.30 и после го будих  към 6.00 сутринта. Малко след като направи шест и половина реших да не го будя и сега  след 20.30-21 часа пие АМ и сутринта закусва около 8.30....не се буди да яде през нощта.........но зависи от детенцеее

# 4
  • Мнения: 753
Шест часа не е чак толкова малка пауза за бебе на шест месеца, според мен, има бебета, които през нощта искат да ядат през 3-4 часа.  Wink
Peace

# 5
  • Мнения: 133
здравей, моя вики вечеря в20ч. 200мл АМ, след това в 02ч. пак 150мл, после закусва попарата чак в 10.30ч. не мисля че е притеснително, че още ядете нощно време, както виждаш ние сме по-големи дори, виждам че прави почивка от 6 ч. според мен няма какво да го мислиш

# 6
  • Мнения: 491
Аз храня Ева в 19:30ч,събуждам я в 00:00 или тя сама се събужда.Давам и по 200мл АМ.След това яде вече в 9ч сутринта,през това цялото време си спи спокойно

# 7
  • Мнения: 4 784
Моят бебок до преди месец хапваше всяка нощ. Защо да го мъча да го отказвам - ами то си иска, гладно е детето. Помъчих се все пак един-два пъти, оревахме блока 2 часа и накрая пак на неговата си стана. Като навърши 9 месеца сам се отказа.

# 8
  • Мнения: 46 437
Моето дете издържаше рядко повече от 4 часа без мляко. За 6 месечно не виждам нищо странно, храни си го, когато е гладно.

# 9
  • Мнения: 4 447
Нормално. Пробвай да добавиш безглутенова каша към млякото.  Peace

# 10
  • Мнения: 481
ние допреди месец се будехме в 4.00 да ядем,но една вечер реших да пробвам да го оттуча и така го оставих да пореве половин час и след това му дадох мляко.От тогава не се буди в 4.00 а в 6.00-6.30 часа..аз не давам съвет,просто споделям.Малко гадно ми беше когато рева,но пък устисках и постигнах резултат!

# 11
  • Мнения: 46 437
... Малко гадно ми беше когато рева,но пък устисках и постигнах резултат!

А каква е целта на тези резултати Thinking да не яде детето, когато е гладно ли  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 128
дъщеря ми още си пие мляко през нощта... какво да се прави само това я успокоява.
не мисля, че е кой знае какво....

# 13
  • Мнения: 4 447
... Малко гадно ми беше когато рева,но пък устисках и постигнах резултат!

А каква е целта на тези резултати Thinking да не яде детето, когато е гладно ли  Rolling Eyes

Може би педито е казал, че така трябва или някой друг умник....  Rolling Eyes
Може би детето е било с наднормено тегло и е било на диета ......  Rolling Eyes Thinking

# 14
  • Мнения: 481
Защо така се държите?Всеки сам преценява,как да постъпи.Това се случи един път!Ако е бил гладен и досега да беше се събуждал да хапва.....Освен това според мен трябва да има контрол,аз го прая защото моят юнак е такъв че ако му дам 200мл мялко и тях ще изпие..значи колкото и да дам ще го изпие..ако щете и 300мл...(пробвала съм)...според вас то има ли усещане за ситост.?Може и да има,но явно ние -не.
а за препръките на педито да го откажа-да имаше такива..те бяха още след 1вия месец..но не съм пробвала,.....досега

Общи условия

Активация на акаунт