Съвет

  • 1 346
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Здравейте момичета!С приятелят ми правим бебе 4 месеца вече,нещо не мога да
засека овулация и цикълът ми стана доста кратък.Продължава само около 3 дена.
Нямам представа защо така стана.Поразрових се и прочетох,че това не е съвсем нормално.
Бих искала ако някой е имал подобен проблем да ми даде съвет за добър гинеколог вСофия,
при който да отида на преглед.

# 1
  • Мнения: 225
Колко ти е дълъг цикъла, не като продължителност на кървене, а като период от едната до другата менструация. По колко дни ти е "текло" досега, защото по принцип кървенето може да бъде 3, 5 или 8 дни. Това е нормално, но няма да е нормално ако ти е било 5 дни досега, а изведнъж се променя на 3.
Дано обясних правилно Grinning
Как засичаш овулация - с мерене на БТ, с тестове, при лекар?
Понапиши това - онова, дай повече подробности Hug и само споко  bouquet

# 2
  • Мнения: 206
Вие момичета ме хвърлихте в музиката, защо да не е нормално някой от циклите кървенето да е по-малко дни.При мен последния път беше точно така. Но не счетох за необходимо да се ровя в това. Бихте ли казали нещо подробно, какво може да означава това?

# 3
  • Мнения: 85
Идва ми почти с точност всеки месец на 27 дни,а по принцип ми тече  5 дена,но вече станаха към 3 .
А овулацията се опитвам да засека с тестове,но до сега не съм видяла две черти.От едно известно време може
би към 4-месеца тече не повече от три дена.Не знам дали е нормално за това поисках съвет

# 4
  • Мнения: 2 270
От кой ден започваш с тестовете - да не я изпускаш просто?

# 5
  • Мнения: 85
от 10-11ия ден

# 6
  • Мнения: 225
Почни от 8, 9 някъде. Аз от 11 почвам при 28-30 дневен цикъл. То и аз май я пропускам, защото след 15 ден все нещо става и не можем да бебеправим, а явно ми е по-късно овулацията, след 16-тия ден най-вероятно. Ама и моя цикъл е един ooooh! от 28 до 33-дневен иди го хвани и при нашето бебеправене доникъде:crazy:

# 7
Здравейте момичета!С приятелят ми правим бебе 4 месеца вече,нещо не мога да
засека овулация и цикълът ми стана доста кратък.Продължава само около 3 дена.
Нямам представа защо така стана.Поразрових се и прочетох,че това не е съвсем нормално.
Бих искала ако някой е имал подобен проблем да ми даде съвет за добър гинеколог вСофия,
при който да отида на преглед.
Здравей и от мен,ralim.Аз също като теб съм в това гадно положение.След като започнахме да бебеправим цикъла ми се промени,говоря за продължителността на кървене-намаля.Консултирах се с лекар и той каза,че някой път става така,мисля че не трябва да се притесняваш.Той ме накара да меря температурата,защото и аз не можех да си засека овуто,но сега вече е друго.Започни и ти,ще ти е в полза,сама ще разбереш кога си в овулация.УСПЕХ  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
не съм сигурна дали има някаква връзка, но пиеше ли противозачатъчни преди да започнете преди 4 месеца? понеже при мен цикъла се промени след като ги пиех и като спрях да ги пия newsm78

Общи условия

Активация на акаунт