Да сменя ли NAN-а с Aптамил?

  • 994
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Бебето ми е почти на 5 месеца и ака тъмно кафяво-зелено пастозно ако веднъж на ден и половина и много мъчително го изкарва. Сигурно има някаква чревна инфекция, защото акото му мирише като на възрастен, а не яде нищо друго освен кърма и NAN. Или зеленото ако казват че било признак на настинка? Лекарят просто каза, че понякога се получавали такива неблагополучия при бебетата. Чувала съм, че Аптамила било по-хубаво мляко, да пробвам ли да го сменя, да видя дали ще му се оправи коремчето? Той към 2-3 месец имаше много силен запек, за 2 месеца беше акал 3-4 пъти само без термометърче, но после се оправи. А това е от около седмица. Съжалявам, че още тогава не пробвах с друго мляко.

# 1
  • Мнения: 27 524
Да, можеш да смениш и да опиташ. Или Аптамил или Нутрилон Комфорт, то е за подобни проблеми и е много добро.

# 2
  • Мнения: 508
Да, можеш да смениш и да опиташ. Или Аптамил или Нутрилон Комфорт, то е за подобни проблеми и е много добро.
Нутрилон Комфорт вече се казва Аптамил Комфорт и струва 15лв.- 400гр.Ние сме на Милумил и съм много доволна,а й цената ме устройва идеално-около 20лв.-800гр.,а й разликата с Аптамил не е толкова голяма.Братовчедка ми живее в Германия и дава Милумил,детето й е с година по-голямо от моето и няма проблеми.

# 3
  • Мнения: 161
Аз също съм твърдо за Милумил. Моят син го пие от първия си ден, вече почти 7 мес и половина. Приема го с удоволствие, засища се добре, само дето пие по-малки количества от указаните на кутията за неговата възраст, но не мисля, че това е проблем, след като е спокоен, жизнен и наддава достатъчно. newsm30

# 4
  • Мнения: 262
Благодаря за препоръките, но ме е малко страх да дам Милумил, защото прочетох, че той е специално разработен за злояди бебета и има повече калории, а мойто бебе е доста напълняло от този НАН и искам да си нормализира теглото. На 4 месеца като го премериха беше 7.660 кг, а сега вече със сигурност е над 8 кг...

Може ли някой да ми каже откъде да купя най-ефтино Аптамила?

# 5
аз започнах с Фризовом, защото бяхме на Фризолак 1, много съм доволна, акото е гладко, рядко и жълто, а и цената е прилична 9 лв за 400 гр. Сега го смесвам с Фризолака 1 и се чувства перфектно и коликите са много по- малко

# 6
  • Мнения: 724
Аз смених НАН с Хип-2 и определено акането са регулира и на нея много повече и харесва от НАН.

# 7
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Аз Аптамил не  го харесвам въобще Naughty Naughty
Супер  мазно мляко ooooh! ooooh!вс еедно олио съм наливала вътре в шишето
Аз смених    почти всички млека заради това пусто ако..И накрая се спрях на Нутрилон 1.На кутията пише  че акото е  меко и кашесто.Е точно такова го изкарва синът ми .кашесто по един път на ден.Памперса е пълен та чак прелива от ако Peace Peace
и е хубаво също като мляко Peace

# 8
  • Мнения: 15 379
Новият Аптамил не е никак мазен и бебчо си ака съвсем нормално, след като яко се измъчи с Нан и Фризолак. Твърдо ЗА Аптамил!!!

# 9
  • Мнения: 508
няма да ти наддава повече от което и да е друго мляко,и аз като
Аз също съм твърдо за Милумил. Моят син го пие от първия си ден, вече почти 7 мес и половина. Приема го с удоволствие, засища се добре, само дето пие по-малки количества от указаните на кутията за неговата възраст, но не мисля, че това е проблем, след като е спокоен, жизнен и наддава достатъчно. newsm30
на  една приятелка датето пиеше Нутрилон и после мина на Милумил и си качваше по едни и същи начин и с едното и с другото-ти решаваш Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз направих точно това - смених НАН с Аптамил. Причините - същите. Определено му понасяше повече второто АМ.
Зеленото ако няма нищо общо с настинка, д-р ми го е казвал. При НАН често са такива, защото има повече желязо в него (пак ми го каза педито, но не съм сравнявала по тези показатели точно с Аптамила)

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И ние бяхме първо на Фризолак, после на Нан, но Коко изобщо не ги хареса. От месец му давам Аптамил, доволен е. Доста по-мазно е и педи каза, че е за капризни деца, които бавно наддават. По-хранително е. А каква е цената на една опаковка Милумил?

# 12
  • Мнения: 508
И ние бяхме първо на Фризолак, после на Нан, но Коко изобщо не ги хареса. От месец му давам Аптамил, доволен е. Доста по-мазно е и педи каза, че е за капризни деца, които бавно наддават. По-хранително е. А каква е цената на една опаковка Милумил?
Там откъдето аз го взимам е 19.12лв.,а иначе е към 20.40лв. Това е цената на 1-ката и 2-ката-те са 800гр.,а тройката е 15лв.,но е 600гр.

# 13
  • Мнения: 161
И ние бяхме първо на Фризолак, после на Нан, но Коко изобщо не ги хареса. От месец му давам Аптамил, доволен е. Доста по-мазно е и педи каза, че е за капризни деца, които бавно наддават. По-хранително е. А каква е цената на една опаковка Милумил?
Доста различна - на места можеш да го намериш за 18 лв / 800 гр., та чак до 24 лв съм купувала. Зависи отъде го взимаш, но мисля, че под 18 лв няма как да е, там някъде е и доставната цена.

# 14
  • Мнения: 4 784
Сменяй го разбира се, толкова да го мряза тоя Нан, така да ми спече бебето  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт