Стафилококи - моля за спешен съвет!!!

  • 872
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 379
Здравейте, може ли някой да ми каже дали е възможно бебето ми да се зарази от друго бебе, с вероятно излекувана стафилококова инфекция в нослето? Страх ме е, защото нямам никакъв опит за щастие с тази гадина, а бебето ми имаше близък контакт с друго бебе и ме друса нервата, дали пък не е заразен??? Възможно ли е или аз превантивно се друсам???

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Че то м,оже да си има стафилококи и без д си разбрала.
Алко не се направи иследване ням ка д разбереш.
И дветте ми деца бяха със стафилококи и се разбра щото исках да им вземата секрет

# 2
  • Мнения: 240
Ами нали другото бебе е било с излекувана инфекция?Не е задължително да сте се заразили.Ако толкова се притесняваш единствения начин е да пуснеш изследване.Но дори и при положителен резултат ги повтори, защото понякога грешат.При моя син веднъж резултата  беше положителен, но аз не му дадох АБ и след време повторих изследването - ами нямаше му нищо.Не се тревожи излишно, дано всичко с детенцето е ок. Peace

# 3
  • Мнения: 15 379
Благодаря ви много!!!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ее спокойно де, има ли сополки, че се шашкаш толкова? Ако има дай секрет и ще разбереш има ли инфекция от стафилококи или не. Ако му няма нищо не се шашкай излишно.

# 5
  • Мнения: 15 379
Да чукна на дърво здрав е мишока, ама пуста паника... Сакън, нищо му няма.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е, нормално е и аз съм се шашкала много когато детето ми е било в контакт със болно детенце. Важното е , че сте здравички.

Общи условия

Активация на акаунт