за ваксините и хомеопатията

  • 1 986
  • 5
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
преди пове4е от месец на бебето ми беше поставена пентаксим,първи прием.от този ден нататък детето се промени коренно.спря да спи ве4ер,стана нервен.....с мъжа ми и хомеопатката ни стигнахме до извода ,4е тази промяна е от ваксината,няма от какво друго да е.сменихме няколко лекарства,не минава,а в момента е и с ужасна кашлица,имаше кристали в урината,розови петна по памперса.в4ера приехме еднократно силика 1м,хомеопатката каза,4 еорганизма ще се из4исти от отровите и явно детето е 4увствително към ваксините.мисля,4е засега ефект има,бебето кашля по -малко и снощи спа малко по добре,буди с емного,но заспива по лесно после.
въпроса ми е преди следващия прием на ваксините трябв а  ли да пием хомеопати4но лекарство,неутрализиращ действието на ваксината.хомеопатката каза,4е ще пием хомеопати4ен еквивалент на ваксина,ама как ще се разбера с ли4ната.нали ваксините са задължителни Thinking?аз съм против слагането им,хомеопатката каза,4е тя е само за слагането на полиомилитната,а за коклюшната,само ако детето е в контакт с болен.

# 1
  • Мнения: 1 947
   Здравей, МарианаМама. Аз не съм хомеопат, но много жално ми стана за детенцето ти.
Защо не помислите по въпроса да не му слагате повече ваксини? Освен това те съвсем не
са толкова задължителни, а и вие имате очевидни причини да ги откажете. Пък и
полиомиелитна - доколкото знам, в България още се слага жива. (?)

# 2
  • Мнения: 280
хомеопатката каза,4е ще пием хомеопати4ен еквивалент на ваксина
Пиши за тез хомеопатични еквиваленти на ваксините - какви са и откаде се копуват?

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
едва ли се купуват,хомеопат трябва да ти ги даде.

# 4
  • Мнения: 3 506
Не са толкова задължителни ваксините - погледни закованата тема в Здравния. Бих се замислила сериозно дали да слагам ваксини, кога и какви в този случай. Ако не се разбереш с личната, можеш да я смениш - мисля, че точно този месец междувпрочем.

# 5
Така е наистина. Васкините могат да бъдат много опасни, но, за жалост, както и при други неща, има заинтересовани от това те да се рапространяват. Виж ако искаш този линк. Има мн интересна информация.
http://www.anhira.com/zimabezab/imuno.php
Даже в момента чета една страхотна книга за ваксините на Александър Коток - "Ваксините - въпроси и отговори за мислещи родители". Прочети я ако ти попадне.

Общи условия

Активация на акаунт