Balgarskata koleda 2007

  • 1 133
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Може темата да не е за Д и С, ама не знам къде другаде да я пусна.Ако някои може да намери телефоните за смс към мтел, глобул и вивател за кампанията тази година.Проверих в сайта, но там няма нова информация.Мисля, че беше 1750, ама не съм много сигурна.Бяха ги публикували във 24 часа в събота, ама не мога да намеря вестника.Благодаря предварително.

# 1
# 2
  • Мнения: 3 675
Телефоните същите ли са, не знам, но останах с впечатлението, че във вестиника в събота бяха други.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Не съм чела вестници, новината е от 30.11.2007 все пак. Днес е 5 дни по-късно.
Пише
Цитат
Обажданията и SMS-те ще се изпращат на телефон 1117 - без код за абонати на М-Тел, Глобул и Вивател, както и на телефон 0900 1117 за абонати на БТК. Цената на един SMS е същата, както и миналата година - 1 лев.

# 4
Може темата да не е за Д и С, ама не знам къде другаде да я пусна.Ако някои може да намери телефоните за смс към мтел, глобул и вивател за кампанията тази година.Проверих в сайта, но там няма нова информация.Мисля, че беше 1750, ама не съм много сигурна.Бяха ги публикували във 24 часа в събота, ама не мога да намеря вестника.Благодаря предварително.
#2gunfire #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт