Моля за съвет!

  • 667
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте Доктор NIVEA Baby!
Етърва ми има момиченца на 5 месеца.Изобщо не го изкарва на разходки, не отваря прозорците за малко поветрение и температурата в стаята на бебето е между 30-35 градуса.Самото бебе също е облечено доста.А да не говорим, че все е болно и кашля.Какви последствия може да има за бебето при отгледжането му при такива условия?Аз все и приказвам ама няма кой да чуе.Моля дайте съвет.Дано тоз път да послуша поне Вас.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 75
Забравих да отбележа,че и на килограми е доста малка.Около 5 кг била а миналия месец е надала само 200гр.Когато последно бях у тях в 9 часа е било първото ядене а следващото беше към 15 часа и изаде сам 50мл мляко смесено с кисело мляко.

# 2
  • Мнения: 5 760
Не знам дали ще помогнат съветите! newsm78
Добре да се започне с по-леко обличане и проветряване на стаята на 2-3 часа, както и извеждане за кратко -около 15 мин до 30 мин.
Постепенно времето за разходки да се увеличи на 1 до 2 часа на ден, разбира се по обяд когато е по-топло. Необходимо е даване на вит. Д по 2 капки дневно.
Ако бебето се гледа по начи по който е описан ще боледува и може да развие рахит. Naughty

# 3
  • Мнения: 75
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТГОВОРА.

Общи условия

Активация на акаунт