Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 2

  • 118 131
  • 447
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 5 659
Мерси много ,това и без модератор ставало  Crazy.
Съжалявам за спама  Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 22 531
Ето ме и мен,за да следя кой гинеколог какви лудости има... Laughing

# 4
  • Мнения: 68
пак да се запиша и да кажа.аз също 10г страдах от гъби и урологични инфекции.кръговрат.след като най-накрая откриха причината за инфекциите(стеснен уретер) постепенно и гъбите започнаха да се появяват по-рядко.не повече от 2 пъти годишно.то след толкова антибиотици.

# 5
  • Мнения: 1 516
пак да се запиша и да кажа.аз също 10г страдах от гъби и урологични инфекции.кръговрат.след като най-накрая откриха причината за инфекциите(стеснен уретер) постепенно и гъбите започнаха да се появяват по-рядко.не повече от 2 пъти годишно.то след толкова антибиотици.
Чувала съм ,че може да се направи пластика и проблемът да изчезне...

# 6
  • Мнения: 5 713
А аз ви съветвам, ако имате възможност, си пуснете изследвания на хормоните на щитовидната жлеза. Последно август, когато пуснах микробиология в БГ, всичко беше наред, нямаше гъби. Сега, тук в Канада, заради бременността ми напускаха маса изследвания- кръв, стерилна урина, секрет. Всичко е наред, отново нямам гъби, но единия хормон на щитовидната нещо не бива. Това е единствената връзка, която в момента правя с обилното ми течение.

# 7
  • Мнения: 22 531
А аз ви съветвам, ако имате възможност, си пуснете изследвания на хормоните на щитовидната жлеза. Последно август, когато пуснах микробиология в БГ, всичко беше наред, нямаше гъби. Сега, тук в Канада, заради бременността ми напускаха маса изследвания- кръв, стерилна урина, секрет. Всичко е наред, отново нямам гъби, но единия хормон на щитовидната нещо не бива. Това е единствената връзка, която в момента правя с обилното ми течение.
Течението не винаги е бактериален проблем,доста често е свързано с хормоните.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 659
С хормоните?Не е ли свързано с нарушение на баланса във влагалището?

# 9
  • Мнения: 22 531
С хормоните?Не е ли свързано с нарушение на баланса във влагалището?
Не е задължително.Аз,например,откакто се помня имам течение.А повечето ми микробиологии са били с чистота 1,което е рядкост за раждала жена.При мен течението е следствие на хормоналните проблеми,които имам.Но все пак говорим за бяло ,почти прозрачно слузесто течение.Когато то е с различен цвят и консистенция,би могло да се говори за бактериален проблем.

# 10
  • Мнения: 68
пак да се запиша и да кажа.аз също 10г страдах от гъби и урологични инфекции.кръговрат.след като най-накрая откриха причината за инфекциите(стеснен уретер) постепенно и гъбите започнаха да се появяват по-рядко.не повече от 2 пъти годишно.то след толкова антибиотици.
Чувала съм ,че може да се направи пластика и проблемът да изчезне...
е да.вече се направи пластика.но 10г докато се открие къде точно е проблема.благодаря все пак Simple Smile

# 11
  • Мнения: 22 531
е да.вече се направи пластика.но 10г докато се открие къде точно е проблема.благодаря все пак Simple Smile
Ужас,горката,колко си се мъчила. Shocked

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Предполагам са ви изписвали  "Полижинакс" заради течение. Спирате ли да слагате глобулите по време на цикъл или си продължавате докато се свърши курса на лечение - 12дни(както си пише и в листовката де)?

# 13
  • Мнения: 2 270
Аз продължих по време на цикъла, но само първия ден, тогава ми беше последната глобулка

# 14
  • София
  • Мнения: 1 270
Запис

Общи условия

Активация на акаунт