Някой знае ли........

  • 902
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
още искат ли пелени в болницата за бебето или се използват техни.Аз ще раждам в Окръжна болница-Варна,ако има скорошни мами от там нека пишат трябват ли и колко комплекта.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 426
аз раждах септември масец за пелени не съм чувала ,но някой от мамите си носеха камизолки ,ако някой има по актуална информация да каже Simple Smile

# 2
  • Мнения: 216
Аз раждах септември в Св. Софя и си носех на бройка около 10 бр. и точно тогав влезна в сила ново нещо...памперсита да са в оргиналната опаковка. На бройка и разопакованите, които бях занесла ми ги върнаха и се наложи да купувам нов пакет. Но в аптеките има и по-малки разфасофки, така че си вземете такива, защото ако останат няма да те гонят да ти ги връщат

# 3
  • Мнения: 46 434
Какво е обяснението им за "оригиналната опаковка"  Shocked

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Аз раждах в Окръжна болница тази година на 26 януари. Пелените са от тях. Ти трябва да носиш само памперси. Не е задължително да ги носиш в оригинална опаковка. Те просто идват сутринта и ти искат два памперса, вечерта пак искат два памперса и така. Памперсите си стоят при теб и няма значение как са опаковани. На мен даже ми върнаха единия неизползван памперс като ни изписваха. На мен обаче на третия ден ми поискаха да занеса две камизолки и две блузки със закопчаване, но това е защото моето бебче се роди голямо и някак си трудно се побираше в пелените. И те искаха тези дрешки за да не го пристягат прекалено, иначе само се разповиваше, крайчето не стигаше да се подпъхне както при по-малките бебенца.

# 5
  • Мнения: 311
Благодаря за отговорите  love001 .Аз си купих за всеки случай 2 комплекта пелени и съм си приготвила 10 бр.памперси ,дали ще
стигнат? #Puppy dog

# 6
  • Мнения: 3 211
Зависи колко време ще стоите, ние стояхме 7дни и по 5-6 памперса на ден, вземи си поне 15 броя (за 3дни), ако не ти стигнат, близките ти ще ти носят на свижданията. А пък пелените ще си ги използвате в къщи (не за повиване, а за постилане, завиване, разни др.неща)

# 7
  • Мнения: 1 289
Ами ние стояхме цяла седмица и отиде един пакет от 32 броя. Аз бях взела такъв, защото ме предупредиха, че памперсите не трябва да са в отворена опаковка, а да са фабрично затворени. Даже ме беше яд защото бях взела пакет от 92 и исках да занеса от него. Не връщат остатъка, но в нашия случай едва ли са останали много. Има и по малки пакети от 20 и няколко броя.

# 8
  • Мнения: 2 784
Ако не стигнат,винаги могат да ти донесат още,а пеленки едва ли ще ти потрябват...Леко раждане и да се похвалиш Laughing
А имай впредвид,че всичките ти вещи в болницата трябва да са в торби,а не в сак.поне аз като раждах беше така...

# 9
  • Мнения: 311
Защо в торби ,не се ли разпиляват докато си в родилното?Аз съм приготвила един мноого голям сак,незнам как ще ги побера тези работи в торби. #Shocked

# 10
  • Мнения: 2 784
Защо не се обадиш в болницата да питаш?Не знам каква е причината,моите неща си бяха в 2 торби на Метро,но момичетата с които бяхме в 1 стая разправяха,че ги накарали да си прехвърлят нещата в торба.Може сега нещата да не стоят така.Аз раждах на 8.12.оттогава сигурно много неща са се променили...

Общи условия

Активация на акаунт