Тя и той

  • 1 067
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 152
Покрай този сериал, Стефания ми стана любима актриса. Но като, че ли последния сезон нещо се изтърка. На вас харесват ли ви като двойка? Аз намирам някои доста общи неща с тях, което не знам добре ли или не? newsm78

# 1
  • Мнения: 36
И аз много ги харесвам и оределено и аз намирам прилика с мен и моята половинка. Понякога си мисля, че репликите сме ги писали аз и мъжо. Допада ми и новият сезон. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 651
Мъжа ми твърди ,че акрисата все едно играе мен.Мисля си ,че героите са съвкупност от много типажи и за това се припознаваме в тях.

# 3
  • Мнения: 329
Това ми е един от любимите сериали.Обаче за жалост и аз нещо съм разочарована от последния сезон.И според мен нещо се поизтъркаха.Побито друг,Данни и Лили и те други....като сменят актьорския състав на успешен сирил после нещо нищо не става... ::

# 4
  • Мнения: 508
И аз много ги харесвам и оределено и аз намирам прилика с мен и моята половинка. Понякога си мисля, че репликите сме ги писали аз и мъжо. Допада ми и новият сезон. Peace
Peace

# 5
  • Мнения: 2
Мисля , че е доста успешен като комедиен сериал. Доколкото знам концепцията е писана от канадци, но е адаптиран към българската действителност. Лично на мен много ми харесва и го гледам с удоволствие когато мога.

# 6
  • Мнения: 329
Доколкото знам концепцията е писана от канадци, но е адаптиран към българската действителност.
Аз знам че е френски.Дори във Франция го дават.По случайност го видях един път.

# 7
  • Мнения: 508
Доколкото знам концепцията е писана от канадци, но е адаптиран към българската действителност.
Аз знам че е френски.Дори във Франция го дават.По случайност го видях един път.
[/           
френски е Peace

# 8
  • Мнения: 2
Доколкото знам концепцията е писана от канадци, но е адаптиран към българската действителност.
Аз знам че е френски.Дори във Франция го дават.По случайност го видях един път.
[/           
френски е Peace

OK  Peace

Общи условия

Активация на акаунт