от кога прически на бебоците?

  • 1 204
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
здравейте, искам да питам -правите ли прически на бебетата си, от тези замазаните с с гел, интересно ми е да знам от кога да се осмеля да го окалпазя Simple Smileосвен това има ли някакъв детски гел или с обикновен? нали знаете сега за празниците да се посмеем малко Grinning

# 1
  • Мнения: 4 546
гелът ми е адски противен продукт и винаги ме сърби главата от него, каквато и марка да е. не бих сложила на главата на бебето такова чудо. като стане тинейджър и почне да се конти, ако иска да си слага  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 353
гелът ми е адски противен продукт и винаги ме сърби главата от него, каквато и марка да е. не бих сложила на главата на бебето такова чудо. като стане тинейджър и почне да се конти, ако иска да си слага  Crossing Arms
И аз така.

# 3
Не съм слагала гел все още,но съм виждала детски гел на Jonsоn /в Германия/.Незнам дали в България си продават вече, уж безвреден за детската косичка

# 4
  • Мнения: 139
Аз само го подстригвам от съвсем малък,
но мога да споделя ( от приятелско бебе ),
че острите иглички стават идеално с бебешко олио Peace
Ако се приглади косата пък на долу, вместо нагоре, сигурно пак ще стане,
но НЕ гел!

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
към 5-6 месец го постригах, иначе гел съм слагала само на рождения му ден малко

# 6
  • Мнения: 4 451
Моите са момиченца. Гел не съм ползвала и не бих го направила. Но започнах да им връзвам опашки веднага щом им пораснаха косичките. Laughing

# 7
  • Мнения: 7 723
Къв е зора да му слагаш гел? newsm78

# 8
  • Мнения: 1 186
Детето ни се роди с много коса и сравнително дълга....до сега  не е подстригвана нито веднъж( само един-два пъти съвсем леко бретона),защото и пречеше доста Peace....но съм против правенето на прически с гел и особенно на малки деца  Naughty...затова и никога не съм и слагала подобни работи Peace...правим прически само с фиби и ластички Grinning

# 9
  • Мнения: 2 100
Не харесвам гел. На детето си също не бих сложила. Всеки решава сам за детето си. Peace

# 10
  • Мнения: 1 897
Прическата му я оформяме в домашни условия с машинката.
Гел изобщо не ми е минало през ума да слагам.

# 11
  • Мнения: 423
Не съм слагала гел до сега и не мисля да го правя скоро време. Не знам, може и бебешки гелове да има, но и те не ми се вярва да са наистина безвредни. Освен това гелосаните бебенца ми изглеждат някак си странно-смешни. Не им отива според мен.

# 12
  • Мнения: 5 401
През септември бяхме кумове и на малкия, като главен шафер, му направихме рошава прическа с гел. Случая беше специален и заради това си позволих да го наклепам с гел, иначе съм против.   bouquet

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Гела ми е адски гаден дори и за пипане.На детето понякога оформям прическата с вода.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Даже и не ми е минавало през ума,но за специален случай може бих ползвала някакъв продукт в минимално количество/за момиченце едва ли ще е необходимо/.

Общи условия

Активация на акаунт