Маршрутка до НИМ

  • 1 552
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 197
Много се чудих къде да пусна тази тема и реших да е тук, че са повече учениците и някоя мама може да знае.

Дъщеря ми трябва да ходи в Националния исторически музей, но не съм сигурна, че вариантът "пътуване с автобус 111" е добра идея.
Открих, че маршрутка 21 ходи до там, но от описанието в нет-а не ми стана ясно откъде може да я вземе.

Моля за помощ - живеем в "Младост", откъде й е най-удобно да се качи?

Ето и самото описание:
Маршрутна линия 21 - Бояна - Слатина         
   
Маршрут: Бояна /ул. "С.Калоян" №147/ - ул. "Ив.Данчев" - ул. "Ал.Пушкин" - бул. "Н.Петков" - НИМ/обратен завой/ - бул. "Н.Петков" - бул. "Бр.Бъкстон" - ул. "Т.Каблешков" - бул. "Ген.Тошев" - бул. "Г.Делчев" - бул. "България" - бул. "Акад.Ив.Гешов" - ул. "Св.Г.Софийски" - бул. "Прага" - бул. "Ген Скобелев" - бул. "Левски" - бул. "Цар Освободител" - Цариградско шосе - бул. "Ситняково" - бул. "Шипченски проход" - ул. "Коста Лулчев" - ул. "Гео Милев" - ул. "Слатинска" - ул. "Боян Магесник" - ул. "Мъдрен" - Слатина/бл.33А/

Обратно: бул. "Бр.Бъкстон" - бул. "Н.Петков" - ул. "Витошко лале" - НИМ - ул. "Кумата" - ул. "С.Калоян"

# 1
  • София
  • Мнения: 257
Може да се качи на Орлов мост. Има и вариант от х-л Плиска да стигне до бул. Шипченски проход /на една спирка с автбус № 72/ и оттам да я вземе. Друго не се сещам.

# 2
  • Мнения: 7 821
Местя темата, в Клюкарника ще я видят повече хора.

# 3
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Аз само да вмъкна една поправка - крайната й спирка не е Бояна, а Драгалевци.

Общи условия

Активация на акаунт