ах тази линийка за отслабване

  • 1 177
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
защо не мога да си редактирам линийката за отслабването?редактирах я,че вече съм 54 кг,но не се отбелязва промяната. ooooh!а така чахак момента,в който ще я редактирам,това си е истински стимул! Hugна някои получавал ли му се е такъв проблем.
простете за глупавия въпрос.

# 1
  • София
  • Мнения: 159
Спокойно до 1-2 дни ще се промени. Поне при мен е така. Докато тази http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php се променя моментално  Grinning

# 2
Здравейте мами, аз искам да се включа в темата за "китайските капсули за отслабване".
Има 2 вида и аз не знам кои да си купя?
1. продават се в китайските магазини
2. продават се и в някой аптеки, НО се казват "китайските капсули за отслабване САНИЕ" Rolling Eyes Rolling Eyes
 Thinking Аз имах възможност да сравня по 1 капсула и от 2-те (зелените), но се оказа, че и като цвят и като консистенция вътре са различни Thinking
Тези които са от кит. магазин е лилава опаковка, а тези които са от аптеката са зелена опаковка.
има ли някой идея кои са добри.
АЗ моля, ПОМОГНЕТЕ Embarassed #Cussing out smile3511

# 3
  • Мнения: 6 958
защо не мога да си редактирам линийката за отслабването?редактирах я,че вече съм 54 кг,но не се отбелязва промяната. ooooh!а така чахак момента,в който ще я редактирам,това си е истински стимул! Hugна някои получавал ли му се е такъв проблем.
простете за глупавия въпрос.

до 24 часа ще ти се отрази промяната Peace

Общи условия

Активация на акаунт