знаете ли как да си изтегля снимките от телефона във компютъра

  • 5 621
  • 9
  •   1
Отговори
незнам дали тук трябва да се обърна  но немога да си инсталирам снимките от телефона си в компютъра си ,има  кабел  но нещо нестава някой който е правил така ако може да ми каже

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Някои модели изискват инсталация на специален софтуер - един диск, който е бил в кутията на телефона.
Като го инсталираш, вече е лесно - програмката автоматично ти отваря папката със снимките на телефона и само си ги копираш в компютъра.
Кажи какъв е телефона.

# 2
IMAM DISK KYM TELEFONA MARKATA NA TEL.SAMSUNG D-520

# 3
  • Мнения: 5 478
Aми този диск, който имаш го взимаш, слагаш го в CD-то на компютъра си, отваряш го и инсталираш нещата, които са на него...

# 4
  • Мнения: 1 353
А bluetooth на компютъра имаш ли?Или usb кабел?

# 5
IMAM USB KABEL PROBVAH DA INSTALIRAM DISKA S RUSKI EZIK NO NE STANA

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
От интернет опита ли да намериш необходимите драйвери?

По принцип като включиш usb кабела в телефона и в компютъра, ако му е непознато устройството, си търси определени драйвери. Насочи го да си ги търси в нета и виж дали така ще стане.
Успех Hug

# 7
DA MA KADE TOSNO DA VLAZA V INTERNETA ZASTOTO NISNTO NE SE POAVAVA

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
При мен се появи в началото прозорец за непознат хардуер и искаше да търси драйвери.
Ако не се появява нещо такова, би трябвало да си е намерил драйверите сам, не знам.
Виж в сайта на Самсунг за твоя модел.

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 898
Значи по принцип щом имаш usb кабел при включването му към компютъра той трябва да разпознае телефона като нов хардуер, ако не го разпознава погледни колко usb входа имаш на РС-то/ например ние имаме отпред и отзад, на домашния и в дясно/,
може някои от входовете да не са разрешени още в BIOS-а и просто да не функционират,
изпробвай всички входове може някой да го разпознае  Wink.

Ако и това не стане търси драйвери, както те е посъветвала ЕлиТ.

Общи условия

Активация на акаунт