спермограма къде в София?

  • 19 285
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,

на 32 години съм. Пробваме с мъжа ми от август, но ... сега сме решили да си направи спермограма преди да е отишъл на андролог (не сме избрали още). Дайте съвет - къде е най-добре да я направи, какъв е реда и колко струва?

# 1
  • Мнения: 7 718
В клиника по стерилитет. Обикновена струва около 20-30 лв, три-пет дни полово въздържание, без злоупотреба с алкохол, без лекарства, да е здрав. Записва си час, като отиде в клиниката му дават стерилно контейнерче, има специална стаичка с видео, можеш да влезеш и ти с него, материалът трябва да е отделен с мастурбация.
Ето ТУК една клиника.

# 2
  • Мнения: 902
Тук:
www.invitro-bg.com - клиниката на д-р Стаменов
www.ivf.bg - клиниката на д-р Владимиров
www.ivf-bg.com - клиниката на д-р Щерев
Късмет.

# 3
  • Мнения: 741
Може и в Майчин дсм,мъжът ми си я направи там

# 4
  • Мнения: 7 718
В никакъв случай в Майчни дом. Там всички са отличници. Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 741
В никакъв случай в Майчни дом. Там всички са отличници. Twisted Evil
Мъжът ми не беше от тях

# 6
  • Мнения: 7 718
Имала си късмет. Laughing

# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
В почти всяка болница и  лаборатория правят, но ако искаш истински резултати, избери специализирана клиника по стерилитет.

# 8
Супер сте момичета и мерси за отговорите.

Но май няма да ни трябва спермограма ... Закъснява ми 3-4 дни и днес просто ми хрумна да си взема тест, като бях сигурна, че няма да има радост!. Направих го преди малко и изведнъж чертичките са две  Party Не мога да опиша вълнението си ... просто още не мога да повярвам... Мъжът ми казва да не се радвам прекалено докато не се потвърди 100%, но ...

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Тихичко честито!Пази се!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
Браво! Честито! Ей това се казва късмет! Лека и безпроблемна бременност!

# 11
  • Мнения: 1 765
На това се казва предколедна изненада! Стискам палци, пази се!  Praynig Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честито миличка, мн ого се радвам. Желая ти лека и безпроблемна бременност.По -хубав подарък за Коледа не може и да получиш Hug Hug

# 13
Благодаря ви момичета!!! Още съм в еуфория! Гинеколожката ми я няма до януари и ще почакам за да потвърди и тя. Дано всичко да е наред!

Пожелавам на всички ви да се случи!  newsm51

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Благодаря ви момичета!!! Още съм в еуфория! Гинеколожката ми я няма до януари и ще почакам за да потвърди и тя. Дано всичко да е наред!

Пожелавам на всички ви да се случи!  newsm51


Ще се случи , само трябва да вярваме  и с повече късмет всяка от нас ще гушка бебе  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт