за Троян плаза

  • 3 504
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 053
някой може ли да сподели мнение,
имаме планове да посрещнем нова година там,
но да чуя и впечатленията ви, как е хотела, храната, абе всичко което се сетите  Thinking

# 1
  • Мнения: 702
Хотела е хубав Peace Сигурна съм че няма да съжалявате

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Ние почивахме там преди 1 год. Не беше точно на НГ, но стаите много ни  харесаха - топлло, чисто, храната и в ресторанта и в механата беше вкусна. Ние бяхме в големите стаи - тези които са с климатик и голяма тераса.

# 3
  • Мнения: 919
Хотелът е добър!

# 4
  • Мнения: 4 053
ок, значи избора е добър  Grinning
а, на около къде може да се иде, нещо интересно, любопитно да се види,
никога не съм ходила в тази част на България  Blush

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 127
А ми близо е Троянския манастир / там където се е скрил в комина Левски/. Спомням си, че имаше наблизо и един етногравски к-с /може да с купите Троянска сливова от там Laughing/. Там в околностите е и Козята стена, където растат еделвайсите, но е доста стръмна и се ходи пеш ooooh!. Друго май не се сещам Thinking.

# 6
  • Мнения: 4 053
А ми близо е Троянския манастир / там където се е скрил в комина Левски/. Спомням си, че имаше наблизо и един етногравски к-с /може да с купите Троянска сливова от там Laughing/. Там в околностите е и Козята стена, където растат еделвайсите, но е доста стръмна и се ходи пеш ooooh!. Друго май не се сещам Thinking.

звучи интересно, а Търново гледах, че е надалече май, а, и Тетевен,
сигурно няма да е удобно да се иде  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 797
Наблизо е и Ловеч, на 35км е и там има какво да се види - покрития мост, крепоста, квартал"Вароша", има много приятни механи. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 053
  знаех си аз, че добре направих, че ви питам   
благодаря ви момичета  Hug

# 9
  • Мнения: 702
От хотела организират пикник в местността "Хайдушка поляна"или "сборище" май беше newsm78. Там могат да се яздят коне.
В с. Орешак има много хубави механи, където може да си пийнете Троянска сливова и да хапнете вкусни гозби..  В Черни осъм има много голям музей с препарирани животни.

# 10
  • Мнения: 5 228
Можете да посетите Троянски манастир, а точно преди него има интересна изложба на занаятите, където има и търговска зала, от която можете да си купите сувенири, ракия и т.н.  До Тетевен сигурноняма да можете да отидете, защото през зимата прекия път (Шипково-Рибарица) е затворен.
Иначе в Троян Плаза съм ходила само в механата и ми хареса.

# 11
  • Мнения: 410
Ако има сняг ти обещавам едно прекрасно изживяване.Троян през зимата е една малко идилия,казвам го от личен опит Peace
Търново е на 100 километра и пътя до там е хубав.
Освен нещата които са ти изброили останалите посетили това прекрасно кътче от България,можете да отидете на карате ски,ако сте скиори разбира се.Местноста където са ски пистите се нарича Беклемето и всеки които попиташ там,ще ти каже къде е и ще те упъти.А дори и да не сте скиори там е прекрасно,сняг има през зялата зима и ако е ясно времето,което е малко вероятно,се вижда целият град от високо.Ще подишате чист въздух,ще ви поскърца снега по обувките,може и чаиче или супичка да се почерпите.Има доста хотели с ресторанти там,които предлагат хубава кухня.
Ехх,как се размечтах,чакам с нетърпение Нова година,за да отида и аз там Hug

# 12
  • Мнения: 794
Хотела е приятен и механата също  Mr. Green

Бяхме там миналата година около ноември, само не ми допадна, че при настаняването стаята беше ужасно студена ...

# 13
  • София
  • Мнения: 461
Аз ходих миналата зима. Много ни хареса, като се изключи това, че в ресторанта персоналът е малко завеян и в стаите беше доста студено, защото освен нас имаше само една-две стаи още заети и парното не работеше през цялото време. Иначе е много приятно, на центъра на Троян е, има много хубав изглед към реката от едната страна на хотела. Приятно изкарване, мисля, че няма да съжалявате  bouquet

# 14
  • Мнения: 4 053
............... Приятно изкарване, мисля, че няма да съжалявате  bouquet

мерси много, после ще разказвам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт