Препоръчайте ми околоочен крем и крем за лице

  • 3 609
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте,
искам да си взема дневен, нощен крем за лице и такъв за около очи. Ориентирах се към Avene, Vichy  или Eucerin.
Какви са вашите препоръки за крем - не държа на посочените по-горе марки, тъй като не съм събрала достатъчно информация за тях - по-скоро желанието ми е цената на 1бр. да не надхвърля 30-40лв.

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 14:45 от Honey&Walnuts

# 1
  • Мнения: 1 885
 newsm78

хъм на колко години си?
Какъв тип кожа имаш?

# 2
  • София
  • Мнения: 807
Точно днес щъках по аптеките и взех решение да пробвам новите дневен, нощен и околоочен на Eucerin. На цена са толкова - 39-40 /околоочният е 34 лв май/ и за тази серия ми казаха, че е препоръчителна за над 40 год. Аз съм в тази категория. Пробвах Roc, но май съм склонна да мина на Eucerin и ще взема да напиша едно писмо на Дядо Коледа...  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 131
и ще взема да напиша едно писмо на Дядо Коледа...  Sunglasses
хихи, успех - сега е момента.
Аз съм в категория 25-30г., но мисля, че едва ли ще има значение, ако взема крем за следващата петилетка  newsm78...чудя се?
Значи Eucerin се препоръчва над 40г. хм.....

# 4
  • София
  • Мнения: 807
Значи Eucerin се препоръчва над 40г. хм.....
Нееее... имам предвид серията с хиалуроновата киселина!
Ето този крем:
Дори днес отидох в една аптека и ми препоръчака за мен този дневен крем + околоочен такъв, но различен нощен - modelliance

Идеята е, че единия ще запълва бръчките, а нощният имал стягащ ефект и резултатът би бил по-добър с такава комбинация... newsm78

# 5
  • Мнения: 8 917
Ползвам на Арт Деко и съм много доволна Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Какво точно на Арт Деко?

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ето ,тук има много предложения. Peace


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231451.0

# 8
  • Мнения: 131
Благодаря на всички за отговорите!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 044
Значи Eucerin се препоръчва над 40г. хм.....
Нееее... имам предвид серията с хиалуроновата киселина!
Ето този крем:
Дори днес отидох в една аптека и ми препоръчака за мен този дневен крем + околоочен такъв, но различен нощен - modelliance

Идеята е, че единия ще запълва бръчките, а нощният имал стягащ ефект и резултатът би бил по-добър с такава комбинация... newsm78
Hyaluron-filler не мисля че се препоръчва за над 40.Взех си го и съм много доволна,имам чувството че наистина  ги запълва FlutterСамо че ми идва малко гъст и по-трудно го нанасям.На 30 съм Blush

# 10
  • София
  • Мнения: 807
Hyaluron-filler не мисля че се препоръчва за над 40.Взех си го и съм много доволна,имам чувството че наистина  ги запълва FlutterСамо че ми идва малко гъст и по-трудно го нанасям.На 30 съм Blush
newsm78 ами вчера така ме посъветваха /че бил подходящ за над 40/ Навярно има по-силно действие и затова така ми казаха... а може и толкова да са в час...  Thinking Не знам. Смятам да го пробвам! Ако съм доволна ще кажа! Grinning

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На 30 не съм използвала никакви противобръчкови-лифт или ботокс ,само хидратиращи,но всеки си знае от какво има нужда.Аз съм на принципа,че една кожа колкото по рано стане ленива ,толкова повече с годините не може да се справи с обновяването и възпроизвеждането на колаген -та тогава незнам с какво трябва да я храня. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 651
Серията Repaiware на Clinique. Ценовият диапазон е малко по-различен ( 60 лв. за околоочния) но ефекта е неоспорим.

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Добре ли хидратира и овлажнява кожата?

Общи условия

Активация на акаунт