От къде във Варна коледно костюмче за малко дете?

  • 1 512
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Здравейте!! Може ли някой да ми помогне, искам да купя коледно костюмче за синът ми на година и половина. Не съм срещала по магазините във Варна, а видях че има подобна тема, но за София Sad.
Благодаря Ви предварително!! Hug

# 1
  • Мнения: 81
Никой ли не може да ми помогне  Cry

# 2
  • Мнения: X
Ако в МОЛ-а, който откриха наскоро има магазин на Mothercare, виж там. Имат прилични костюмчета на неприлични според мен цени (69 лв). В Бебита няма ли нещо? Те продават разни ишлемета и може да са им попаднали коледни костюмчета...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 276
и аз търся, макар и за по-малко дете, дано някой да отговори  Praynig
до тук намерих едни сини блузки със снежинки и елхички на едно от пазарчетата......ако те интересува къде, пиши ми да обясня  Simple Smile
.... сега си видях съобщението от магазин Рошко - можеш да провериш и там  Peace от там съм купувала дрешки и съм много доволна, а сега разбрах, че имат нещо по темата  Grinning


# 4
  • Мнения: 81
В магазин Рошко нямаше нищо подходящо. Тръгнахме за МОЛа в четвъртък, но така и не можахме да стигнем. Паркингът им беше задръстен, а последната кола която се беше набутала в строя за там стоеше на средата на кръстовището и направи страхотно задръстване:shock: Единствено остава да проверя в Бебита, но никога не съм виждала нещо подобно там Cry

# 5
При нас със сигурност ще намериш.Скоро заредихме много хубави коледни боди-гащеризони и подходящи шапки към тях.Смятам,че ще ти харесат.Размерите са от 3-23 месеца на френската фирма ORCHESRA. Wink
Надявам се да съм ви помогнала.  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
Имаше коледни костюмчета-за три месеца в Джамбо PeaceБяха много хубави,плюшени като в Mothercare само че там струват 69 лв,а в Джъмбо 10 лв ,за по-големи дечица си бяха най-обикновенни за дядо мраз и  за момиченца имаше EmbarassedСори,чак сега видях че питането е за Варна Embarassed Embarassed

# 7
  • Варна
  • Мнения: 276
има и за момиченца, и за момченца в детския магазин, който се намира до м-н Шрек, (явно се казва Бебита, но не бях сигурна). Хубави са, със специална чантичка, но струват 40 лв, което все пак ми се вижда много .... е, не е 60 лв., но все пак.....
само шапката е 8 лв.
много ми харесаха, но ме спря цената, поне за сега.....

# 8
При нас със сигурност ще намериш.Скоро заредихме много хубави коледни боди-гащеризони и подходящи шапки към тях.Смятам,че ще ти харесат.Размерите са от 3-23 месеца на френската фирма ORCHESRA. Wink
Надявам се да съм ви помогнала.  bouquet
случаино за по големи момиченца(4г.)да имате?

# 9
Съжелявам,но за тази възраст нямаме.  Sad

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Аз купих на дъщеря ми от Констанца миналата седмица. Имаха 3 вида роклички- червени , на врата и по края на ръкавите са с бял пух и малки бродерии със снежен човек. Към едните роклички имаше и шапка с пухче. Купих рокличка и освен това купих и костюмче от 2 части -панталонче и горничка- пак са много сладки. Костюмчетата са по- големички- за 4 г. ,  докато от рокличките имаше от 6 м. - до 4 г.. Магазина е Карфур от типа на нашето Метро. Мисля, че цената излизаше около 11 Евро / 33 Леи/ .Констанца е на около 120 км. от Варна и хем може да го съчетаете с разходка  Wink. Ние ходихме в събота, но и в неделя работят. Съжалявам, че няма как да ги снимам.  Имаха и костюми за "мама Коледа", но бяха само един размер и на мен не ми стават. Мисля, че бяха около 50 Леи.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Имаха и някакви гащиризончета със шапчици и отделно само пуловерчета  за съвсем малки бебета, но тях не ги оглеждах, защото дъщеря ми е над годинка. Дано да съм била полезна.

# 12
  • Мнения: 108
На ветрината на Бебита по Владислав видях коледни костюмчета за бебета. Проверете, може да има и за по-големи дечица.

Общи условия

Активация на акаунт