Препоръчайте бардак!

  • 17 705
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Татковци, я препоръчайте добър бардак или стриптийз бар, че предстои едно ергенско парти, а незнам в момента кое е cool...

# 1
  • Мнения: 114
Татковци, я препоръчайте добър бардак или стриптийз бар, че предстои едно ергенско парти, а незнам в момента кое е cool...
Има един много як срущу пирогов
поне аз там съм ходила и страшно много ми хареса

# 2
  • Мнения: 274
Татковци, я препоръчайте добър бардак или стриптийз бар, че предстои едно ергенско парти, а незнам в момента кое е cool...
Има един много як срущу пирогов
поне аз там съм ходила и страшно много ми хареса

знам го - велвет!

тенкс че ме подсети ))) преди беше добър, сега незнам

# 3
  • Мнения: 4 965
И в този срещу Руската църква е готино  Twisted Evil.

А ако искаш и "консумация" - на Лъвов мост зад паркинга, ама трябва поне с по 2 презерватива там Wink.

# 4
  • Мнения: 274
хехехех, явно татковците се страхуват да дадат съвет....да не ги разпознаят жените им...

представителки на най-древната професия няма ли регистрирани в този форум да дадат професионален съвет? или направо оферта...

# 5
  • Мнения: 4 965
Ееее, те вероятно през деня си отспиват.
Но ако получиш оферта, сподели, за да сме наясно с актуалностите (и мъж имам, и над 80% от колегите ми са мъже...). Laughing

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ДиС е "най-подходящото" място да търсиш секс-услуги и съвети. Може и един предсватбен подфорум да се оформи, където да се коментират такива теми.

# 7
  • Мнения: 274
ДиС е "най-подходящото" място да търсиш секс-услуги и съвети. Може и един предсватбен подфорум да се оформи, където да се коментират такива теми.

Кво е тва ДиС?? Джаскане и Свирки? или нещо подобно? или Девици искат Секс....?

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дом и Семейство.

# 9
  • Мнения: 274

Аааа Ренка.....чак сега ти схванах иронията..... newsm10

# 10
  • Мнения: 1 047
...на Лъвов мост зад паркинга, ама трябва поне с по 2 презерватива там Wink.
Там не препоръчвам.

Велвет и кама сутра.

# 11
  • Мнения: 3
Явно дивичко ще да е партито, щом и с консумация се заформя  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 945
Абе пич, ти трябва да си много zадръстен, че точно тука да пираш такова нещо (не шокираш с въпроса си, не се надувай, тука малко ще ти отговорят на въпроса от личен опит)... Или се опитваш тежкарската да го даваш?  newsm78... А, сега схванах... май жена ти е писала тука, че иска да се раzвежда, щото секса не върви и ти искаш да иzградиш имидж на голям **** поне пред една шепа скучаещи жени  Crazy

# 13
  • Мнения: 4 965
Абе пич, ти трябва да си много zадръстен, че точно тука да пираш такова нещо (не шокираш с въпроса си, не се надувай, тука малко ще ти отговорят на въпроса от личен опит)... Или се опитваш тежкарската да го даваш?  newsm78... А, сега схванах... май жена ти е писала тука, че иска да се раzвежда, щото секса не върви и ти искаш да иzградиш имидж на голям **** поне пред една шепа скучаещи жени  Crazy

Е, защо толкова грубо?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 074
  Прав си да зададеш въпроса тук, но не този е начина. За сведение ДИС е дом и семейство, не Джаскане и свирки или Девици искат секс. Тук има сериозни теми, в които разискваме нещата от живота ни, търсим съвет,споделяме важни за нас неща!!!   Бардаци има нявсякъде, търси си ги щом ти трябват. А лично аз, ако трябва и ако мога бих посъветвала тази, която ще се омъжва за теб, да си помисли добре дали да го направи, щом ти не можеш да си направиш ергенското парти без помощ от някой smile3501

Общи условия

Активация на акаунт