Идея за допълнения към рокля

  • 686
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 146
Спечелих от ebay този модел рокля. Само, че съм в голяма чуденка с какво да го съчетая за коледно парти в клуб. Какво мислите че ще върви? Ако някои има идея, снимки или линк онлайн - ще е супер. За да потърся нещо подобно.
Трябва ми нещо за отгоре - върху роклята,  бижута.

# 1
  • Мнения: 4 496
Честно казано самата рокля е толкова ефектна, че аз не бих сложила колие, само комплект обеци+гривна.
За отгоре върху роклята какво имаш предвид? newsm78

Не виждам добре цвета на цветята...бели, сиви или бледолилави са?

# 2
  • Мнения: 1 371
Можеш да сложиш някакъв шал отгоре - от тези, които покриват раменете. Незнам от каква материя е роклята, но копринен мисля, че ще отива.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 146
Роклята е черна с нещо като розово-лилави цветя.
За материя пишеше, че е изкуствена коприна. На next е и много ми хареса.
За отгоре - имам предвид, че ще е декември и се притеснявам да не ми е студено само по нея. Шал е много добра идея.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Може би само ръкави и гръб newsm78.

# 5
  • Мнения: 7 186
За отгоре- шал или някакво болеро.
Бижутата- и аз мисля, че едни нежни обеци с гривна и пръстен са достатъчни. От колие няма нужда, защото деколтето е по- затворено, а и роклята има достатъчно акценти.

# 6
  • Мнения: 516
Роклята е достатъчно ефектна сама за себе си. Ако избереш шал, нека да е едноцветен. Аз бих се отказала от колието, за сметка на хубава масивна гривна и дискретни обеци. Една красива чанта сама по себе си е достатъчна, за да завърши напълно визията ти.

# 7
  • Мнения: 4 496
Или едни ръкавици до над лактите. Flutter

# 8
  • Мнения: 1 432
Само със шал ще е страхотно.Черен го виждам аз.Също така хубава гривна и обици......... Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 036
Може би черни ръкавици до лакът и върху тях гривна която е в комплект с обици.
Знам,че при стилни рокли като тая се набляга на бижутата,което означава да са по масивни.
Чантата задължително да е  тип портмоне.

# 10
  • Мнения: 3 294
Роклята е достатъчно ефектна сама за себе си. Ако избереш шал, нека да е едноцветен. Аз бих се отказала от колието, за сметка на хубава масивна гривна и дискретни обеци. Една красива чанта сама по себе си е достатъчна, за да завърши напълно визията ти.
напълно подкрепям  Hug

# 11
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Щом ще я носиш на парти през зимен месец подходящо ще бъде болеро от кожа с косъм. Задължително обеци и гривна.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт