Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Извънкласни занимания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-306 от 306 отговора

София

Пипин, натовареността в Алианс е абсолютно поносима. Децата ходят с желание, специалистите (повечето) са наистина добре подготвени. Обаче- сама преценете група от по 16-18 деца дали или не е голяма и до каква степен е възможно да има персонално внимание към всяко от децата.
wisky s led, все още посещенията в предучилищна и първи клас са три пъти седмично  bouquet
Между другото - в Алианс има летни езикови курсове (от 8.30 до 12.30, всеки ден, в продължение на месец), където групите са по около 8- 10-деца и е опция за "ударна" доза или затвърждаване на знания
Цитирай

molive, благодаря. Доста деца ми се виждат в група, наистина. А в сайта пише занимания по два пъти седмично по 110 мин. може би ги разпределят на 3 пъти по 70 мин, което е по-разумна продължителност на занимание, според мен.
Цитирай

След три спокойни години в Алианса тази година кашата е пълна.
Обявиха промоционално записване между 2 май и 14 юли, а през цялото време нямаше програма.
Досега синът ми посещаваше неделната група и госпожата му беше обещала, че ще продължат с нея в неделя. Платихме първата вноска с идеята да продължи при неговата си учителка, която той харесва и не иска да сменя.
Случайно погледнах сайта им на 14 юли и се оказа, че всъщност неделна група за неговия клас няма.
Ако въобще ни позволят да избираме и ако се сформират две групи за събота следобед, ще трябва да се спрем на г-жа Маркова или на г-жа Диканарова.
Ще съм много благодарна на мнения за тях /може и на лични/.
Цитирай

София

А случайно имате ли представа по кой учебник учат в 4-ти клас?
Цитирай

Бих искала да попитам дали някой има впечатления от Езиков център "Браво" на ул. Цар Иван Шишман 51 в София?
Благодаря!  Hug
Цитирай

София

Ако въобще ни позволят да избираме и ако се сформират две групи за събота следобед, ще трябва да се спрем на г-жа Маркова или на г-жа Диканарова.
Ще съм много благодарна на мнения за тях /може и на лични/.
Всъщност програмата за курсовете я има качена на сайта от поне 3 седмици. Там си пише при кои учителки какви групи ще има.
При Маркова не сме били. От Диканарова сме със смесени впечатления. Мога да кажа, че за нас беше по-добра от Пандора Стефанова и по-малко добра от г-жа Мантарова (при която сме сега). Горе-долу беше ок с преподаването на материала и общуването с децата, но като се наложи веднъж да уговорим евентуално вземане на часа в друго време - защото бяха някакви празници или работни дни, вече не помня, на практика не срещнахме никакво разбиране от нея. Не беше склонна дори да опита, при ангажимент от наша страна - да се разберем помежду си и с школата.
Цитирай

София

След като синът ми завърши училище и започна работа, в която се говори само на английски език, мога да направя равносметка, че обучението в Алианса си е свършило работата. Отделно последната година посещава учебен център Адванс, от който също съм много доволна. Подготвяха го за CAE и се справи доста добре на изпита. За Алианса, както навсякъде, е много важно на кой преподавател ще попадне детето. Ние бяхме при бившата директорка Пеева, много добър преподавател.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-306 от 306 отговора