Вярвате ли на продуктите на ТОП ШОП?

  • 7 591
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
днес гледах ТОП ШОП и рекламират едно бельо за стягане на фигурата.
Ето го:
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&srcint=tvp&pid=17596
Ако някой е пробвал подобен продукт,би ли казал как му се  е отразил?? Heart Eyes

Благодаря ви

# 1
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Като гледам мацките, дето го носят, те и без него са си екстра Laughing
По темата - не съм опитвала, но не вярвам, че ще има ефект. Дано някой ме опровергае Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 672
Мисля, че вече не вярвам на нито една реклама !

# 3
  • Мнения: 110
не действа Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

 Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

# 4
  • Мнения: 4 678
Разбира се, че НЕЕЕЕЕЕЕЕ #2gunfire

# 5
  • Мнения: 865
Доколкото схванах от прочетеното в рекламата това е Оформящо еластично бельо!Няма никакъв отслабващ ефект.С други думи ако нещо ни притеснява в силуета ни паласки,виснало коремче отпуснати бедра и задни части това е начин да се постегнем.И то какъв, като се напъхаме в дишаща микрофибърна материя.Не благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 454
Доколкото схванах от прочетеното в рекламата това е Оформящо еластично бельо!Няма никакъв отслабващ ефект.С други думи ако нещо ни притеснява в силуета ни паласки,виснало коремче отпуснати бедра и задни части това е начин да се постегнем.И то какъв, като се напъхаме в дишаща микрофибърна материя.Не благодаря!

 newsm10

# 7
  • Мнения: 329
Има една четка за коса http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=380


Някой дали знае как е? newsm03 Чудя се дали да я взема. newsm12

# 8
  • Мнения: 27
а някой да даде мнение за вибриращия колан?

# 9
  • Мнения: 101
Вяра нямам на предлаганите стоки ...

Още откакто се появиха на екрана(преди доста години беше), но явно има хора, който си купуват, за да просъществуват толкова време...

Та не вярвам, защото се дразня от факта, че се чудят как да ни впечатлят, за да купим дадения продукт, че даже умалничат ...
А и съм забелязала,че главно с епродават я някой домакински уред, я някакъв домашен фитнес уред или някое магическо хапче или нещо за по-възрастните или тези който имат някакъв двигателен проблем ( наколенки, космодиск)...
Ей по едно време и бижута продаваха ...


# 10
  • Мнения: 13 512
Здравейте,
днес гледах ТОП ШОП и рекламират едно бельо за стягане на фигурата.
Ето го:
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&srcint=tvp&pid=17596
Ако някой е пробвал подобен продукт,би ли казал как му се  е отразил?? Heart Eyes

Благодаря ви
То не стяга фигурата, няма отслабваш ефект, а само "прибира" фигурата,когато сте с него. Материята е като плътен ,ластичен чорапогащник. Бихте могли да се намъкнете в някоя пола, ако ви отесняла например в талията.

# 11
  • Мнения: 227
Ами ,има си ефект ,да.По-прибира сланините малко,естествено не бива да се очакват чудеса.Една приятелка го има и  каза ,че е доволна.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз лично не вярвам на подобен род реклами! Crossing Arms
Когато едно нещо е хубаво, в смисъл качествено и ефикасно/ ефективно- според мен не се нуждае от реклама! Naughty Ако нещо е добро- то се продава само, няма нужда от реклама! Peace
Всеки да си прави изводите сам! Crossing Arms

# 13
Аз си поръчах четката.Още не съм я получила,но една приятелка я има и е доволна.В ТЕХНОМАРКЕТ я има и струва 115 лв.,а по телевизията е 78+доставка.

Общи условия

Активация на акаунт