Коремчето ми се смъкна на долу

  • 1 067
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
От два дена коремчето ми се смъкна много на долу. Още от началото на бременността ми е ниско, но сега дори мъжа ми забеляза, че изведнъж се смъкна, пък и бебето го усещам да рита много долу, в пикочния ми мехур. Да кажа също, че съм и с ниска плацента и контракции от 4 месец, които се дължат на сърцевидната ми матка. На ЖК съм чак в понеделник, много ми е притеснено. Знам, че така се получава преди раждане, ама на нас ни е още много рано. Надявам се бебока само нещо да се е завъртял и за това така да го усещам.

# 1
  • Мнения: 7 718
На твое място бих отишла на лекар, веднага, при най-малките съмнения за каквото и да било.

# 2
  • Мнения: 902
Намери начин да се консултираш с лекар. Може и да няма нищо притеснително, но ние не сме лекари. Застраховай се.
Стискам палци да гушнеш своето слънце през февруари.

# 3
  • Мнения: 171
Преди малко говорих с доки и ми каза, че най-вероятно бебето се е обърнало с дупето на долу и за това така се е получило. Каза да лежа с възглавница под д-то до понеделник, когато съм на ЖК при нея. ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 1 951
Успех! Дано всичко е наред  Praynig

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Преди малко говорих с доки и ми каза, че най-вероятно бебето се е обърнало с дупето на долу и за това така се е получило. Каза да лежа с възглавница под д-то до понеделник, когато съм на ЖК при нея. ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy Joy
Има логика.
Моето бебе се е позиционирало седалищно още от 5-ти месец и корема ми е доста по-нисък от на повечето бременни.
Успех! Hug

# 6
  • Мнения: 191
Не се притеснявай - аз имам скъсена шийка на матката и при двете бременности бебетата бяаха ниско долу, даже имах понякога усещане че ме ритат във влагалището. Първата бременност прекарах в болница, но втората стоически си я издържах до край - на работа. Толкова бях свикнала с контракциите, че не ми правха впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт