Д-р Диана Hикoлoвa от Св.София (Т. Киркова) впечатления?

  • 1 172
  • 4
  •   1
Отговори
  • София...........
  • Мнения: 955
Здравейте:)
Следя си бременността при д-р Диана Николова от Св.София  и съм много доволна, мисля и да раждам при нея живот и здраве.  А на ЖК си ходя в 20-та поликлиника. Интересуват ме впечатления на мами раждали при нея? То е ясно , че всяко раждане си е индивидуално и различно, но все пак Wink

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 10:40 от divna_

# 1
  • София...........
  • Мнения: 955
 Arrow

# 2
  • София...........
  • Мнения: 955
 Arrow

# 3
  • Мнения: 191
Преди 8 години родих в Тина Киркова при Диана Николова. Тогава беше млада лекарка на около 32-33 години. Сега трябва да е към 40те (Ако е същата дама). Беше много мила. Интересуваше се от ин витро и по-късно четох, че е нейно дело е първото бебе, заченато ин-витро ор замразен ембрион.  Тя беше чудесна и много ме подкрепяше, защото имах тежка бременност, но Тина Киркова - болницата беше ужас! С други момичета (които не плащаха) не се отнасяше така добре.

# 4
ako se chudite pri koi lekar da rodite-TQ E.Ako ne beshe tq sega nqmashe da imam tova prekrasno dete.Bremennostta mi beshe mnogo tejka,povrushtah i v purvite 3meseca vurnah o/o12kg,imah 4%natravqne na kruvta s aceton i ako ne beshe Nikolova nqmashe da sum gordata maika,koqto sam sega.Izrodi deteto mi bez absolutno nikakav problem nito za nego,nito za men.Blagodarq i.kogato zabremeneq sas vtoroto si dete pak shte se oburna kam neq.

Общи условия

Активация на акаунт