банан от кога и по колко на....

  • 615
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
банан от кога и по колко на 5 месечно бебе? Д-р Слънчева каза че мога да давам но незнам по колко като количество, да, първо ще захраня но после, ако видя че й харесва по колко да давам - цял, половинка или?

# 1
  • Мнения: 27 524
Пресни плодове след 6 навършени месеца. Бананът съдържа хистамин. Аз бих стояла по далече точно от д-р Слънчева  Rolling Eyes
Бебе на 5 месеца не може да поеме цял банан.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И моето мнение е да се изчака поне месец още.Бананът доста засища,така че ще се водиш по детето.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
Пресни плодове след 6 навършени месеца. Бананът съдържа хистамин.
Бебе на 5 месеца не може да поеме цял банан.
Peace

# 4
  • Мнения: 508
аз давам банан от някалко дни ,но от пюре на хип за следобедна закуска с кашата.130мл. каша+60мл. пюре,това е защото по принцип вече ядем по 180мл.знам само, че е добре 2/3 каша+1/3пюре.ако не даваш още каша може да дадеш банан колкото яде като кол. + една дозичка АМ,ЗАЩОТО, ЗНАМ ЧЕ Е ДОБРЕ МЛЯКОТО ДА ПРИСЪСТВА ПРИ ВСЯКО ЯДЕНЕ.Има и друг вариант да изчакаш с банана-не видях на колко месеца сте?

# 5
  • Мнения: 508
забравих да кажа,  че пресен банан и аз не давам,въпреки че според моето педи още в нач. на 4 месец трябвало да давам и то намачкан с вилицата,че нямало смисъл да си давам парите за бананови пюрета newsm78 Joy Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 292
Данох на 7месеца,като постепенно захраних като с нова храна.На 8месеца ядеше по цял банан. Peace

Общи условия

Активация на акаунт