Ingrid Millet-отзиви

  • 2 760
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 776
Момичета, ползвате ли продукти на марката Ingrid Millet и от кои по специално сте доволни? Подходящи ли са за чувствителна кожа и има ли възрастово разграничение при сериите, напр. превенция 25+, 30+ и т.н. Аз разглеждах сайта, но там никъде не се споменава кой крем за каква възраст е ooooh! подходящ Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 47
Ползвам тази козметика близо от една година и определено съм доволна. Имат няколко серии: Perle de Caviar, Bio-Elita, Source Pure, също така и продукти за тяло. Моите лични наблюдения са над последните две линии от продукти /не всички, разбира се;)/ и тези за тяло. Смело мога да твърдя, че тази козметика е една от най-добрите в този ценови клас, даже и в по-високите.

# 2
  • Мнения: 10 758
Линкче на сайта?

# 3
  • Мнения: 776
Ползвам тази козметика близо от една година и определено съм доволна. Имат няколко серии: Perle de Caviar, Bio-Elita, Source Pure, също така и продукти за тяло. Моите лични наблюдения са над последните две линии от продукти /не всички, разбира се;)/ и тези за тяло. Смело мога да твърдя, че тази козметика е една от най-добрите в този ценови клас, даже и в по-високите.

В серията Био Елита има един anti age крем, който се казва CremeStructure, ако не се лъжа! Ползвала ли си го и имаш ли представа за каква кожа и възраст е? Дали е за 25 +? newsm78 Аз така като разгледах нещата имам чувството, че Perle de Cavier е за 30+, а Bio Elita за 25 +, ама не съм сигурна, защото никъде няма обяснения Rolling Eyes #Cussing out

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 10 758
А какви са цените?Горе долу?

# 7
  • Мнения: 776
А какви са цените?Горе долу?

Почистващите и лосионите са между 44 и 65 лева, кремовете  варират от 80 до 110 лв. Доста скъпи са нещата, аз затова събирам мнения, за да знам заслужават ли си парите! Peace

# 8
  • Мнения: 10 758
А какви са цените?Горе долу?

Почистващите и лосионите са между 44 и 65 лева, кремовете  варират от 80 до 110 лв. Доста скъпи са нещата, аз затова събирам мнения, за да знам заслужават ли си парите! Peace
Баааси и цифрата Shocked ooooh!
Ега па не дам толкова пари.Дори и да ги имам.

# 9
  • Мнения: 47
Ползвала съм крема и определено е добър. Препоръчвам го, но все пак пробвай с тестер и после купувай. Най-скъпа е серията Perle de Caviar, не съм я пробвала, защото козметичката ми ме посъветва, че все още ми е рано за нея . Имам каталог пред мен,  ако някой го интересува мога да цитирам и цени.

# 10
  • Мнения: 10 758
Имам каталог пред мен,  ако някой го интересува мога да цитирам и цени.
Мен вече не, тези които видях са ми достатъчни Joy

# 11
  • Мнения: 3 010
[Почистващите и лосионите са между 44 и 65 лева, кремовете  варират от 80 до 110 лв. Доста скъпи са нещата, аз затова събирам мнения, за да знам заслужават ли си парите! Peace

Towa са нормални цени за Висша козметика  Flutter

# 12
  • Мнения: 2 103
От къде се снабдявате с тази козметика в България?

# 13
  • Мнения: 776
От къде се снабдявате с тази козметика в България?

Козметиката я има в магазини "Драка" и concord.bg, доколкото знам!  bouquet От ягодка не може да се вземе Confused

# 14
  • Мнения: 776
Ползвала съм крема и определено е добър. Препоръчвам го, но все пак пробвай с тестер и после купувай. Най-скъпа е серията Perle de Caviar, не съм я пробвала, защото козметичката ми ме посъветва, че все още ми е рано за нея . Имам каталог пред мен,  ако някой го интересува мога да цитирам и цени.

Благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт