~::~ООН по арабски с бурни дебати и дискусии~::~44

  • 16 720
  • 282
  •   1
Отговори
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038


newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Да се веселим заедно !
 
Заповядайте в нашата арабска приказна темичка !Тук сме се събрали на сладка раздумка мами женени в арабски страни и много техни български приятелки ! Заповядайте при нас , настанявайте се и добре дошли!
   
 
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51



Старите теми :

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

# 1
  • Мнения: 800
пу първа Simple Smile

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и аз! пуснах от дани съвсем пресни новини в старата! да ги копна ли?!

# 3
  • Мнения: 689
Дано бързо се оправят всички болни дечица и мами Praynig

И моите вече 3 седмици са болни,изтощена съм вече.Само доктори,антибиотици TiredПазете се,че и времето е едно променливо в Арабия...

# 4
  • Мнения: 1 269
Пу за мене too  Grinning

Еи оправихме ги арабите.Аз знам за доста слу4аи при които жената(българка)  плаща на мъжа,фиктивен брак с мъж американец наприме,заради виза или пари LaughingИмадоста сполу4ливи бракове,то4но от запознанство в нета.Сега със Скаипа,а и не само може и кекс виртуално да бъркат Mr. Green

Марси предаи на дани целувки и дано скоро се оправят.Милата не и лесно,а с три сигурно като мен,ще пише,4е деси е от Варна,а не от Ст.загора.Деи сори без да искам Hug

ЕЕЕЕ Другар4е ти се появи.Защо не пишеш,само се вясваш и бегаш Naughty 4ерни то4ки ще ти пишем Grinning

# 5
  • Мнения: 914
 newsm51 smile3525 newsm44

чЕСТИТА НИ ТЕМИЧКА

Бил раха бил раха бе хора ,да не свършим темичката преди да са свършили дебатите от вчера по арабските ширини newsm10

Лили ,права си по тези картинки аз вчера исках да ви напиша за тези които не знаят на арабски с транскрипция на бг за ает курси както и съм го правила преди в темата за разни дуа   Ама като малкия си играеше с дъщеря ми така падна че му се поду главичката и аз като държах леда едвам я пуснах картинката
А що се отнася за нея Според хадис на Ал Бухари
Който отивайки в постелята си,изрече знамението за престола ,Ает ал куси при него до сутринта постоянно ще има  пазител ,меляика ,пратен от Аллах и не ще го доближи шейтана

Хайде после ще ви пиша пак сега едвам ви изчетох
Марси   ако можеш след около  2 часа да ми звъннеш че ми се изтри скипа ти  искам  да се посъветвам с теб Ако   имаш възможност  не е спешно  

# 6
  • Мнения: 914
забравих да кажа че то италианците дето се задяват може и от марокански произход да са
 Joy hahaha JoyЧе то през лятото при нас пък са мароканци от италиански произход
 hahaha

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Еи оправихме ги арабите.Аз знам за доста слу4аи при които жената(българка)  плаща на мъжа,фиктивен брак с мъж американец наприме,заради виза или пари LaughingИмадоста сполу4ливи бракове,то4но от запознанство в нета.Сега със Скаипа,а и не само може и кекс виртуално да бъркат Mr. Green
а на това ми викаме "бели" бракове, според който, единият плаща или дава възможност за виза и тн , не се консумира брака, или поне не е задължително, ако не го наложат емигрантските служби!много са предлагали подобни оферти, и има хора, които се полакомяват за парите, после се развеждат и всеки си има каквото е поискал, едния пари, другия документи или националност!
един бг, така от дълги години в канада, се оженил за пари и да даде  документи на една полякиня, ама после тя взела,4е се влюбила и той, вика,4удя се да я гоня ли да я оставям ли, а станало време за развод по график!
много от магреба са с такива бракове в германия, италия и франция, после се развеждат и се женят за магребски моми и ги водят в европата, скъпи са такива зетьовци! един такъв на жаба прили4а, булката една усмивка не пусна, й викам тази сто процента на тъмно ще живее с този, ама нали става европейка! с такъв вирнат нос беш?!
светле, пуснала съм ти месаж4е на скайпа виж го!

# 8
  • Мнения: 3 804
да се запиша и аз
МИЛЕНКА не съм се засегнала,позната ми е ситацията-тройната Peace
МАРСИ поздрави Дани и от нас
аз сега правя една мусака,в4ера бяхме на арабско ядене днес на бг
запознах се с едно моми4е в скайп и тя сирийска снаха,но живее в софия,поканих я при нас да видим дали ще се престраши
тук не смеят да се зака4ат явно с 4ужденките,следва сериозно наказание,най много някой коментар и то на арабски

# 9
  • Мнения: 434
И аз да се разпиша в новата темичка!
Мерси Другарче! newsm51
Ама то едва я познах с това име!Ей,да не изплашим хората? Joy
Лошо с тези болести!Нещо рано таз година?Тъкмо се чудех къде е химисетската снаха,а те болнички.
Дано бързо оздравяват и мами и дечица!
Много хубаво разговорче сте почнали;чета ви като роман!  bouquet


# 10
  • Мнения: 113
Привет на всички! Приемате ли нови в седянката?
От няколко дни чета раздумките ви и ми е много интересно. И аз се омъжих лятото в една мюсюлманска държава- в Афганистан и въпреки че бях цял месец там, искам да науча още неща за   този начин на живот. А от вас наистина може да се научи много... Simple Smile

# 11
Здравейте и от мен момичета!
Приемате ли новаци в компанията?

# 12
  • Мнения: 3 804
Здравейте и от мен момичета!
Приемате ли новаци в компанията?
КРИСИ  от миналата тема си добре дощла при нас
НАФАСИМА добре дошла при нас
ако те интересуват пове4е неща за живота и религията,можеш да погледнеш в "мъгребската" и "сирийската" теми
аз си нахраних хората и преди малко имахме инцидент Даяна удари Муфида и обувка по устата,добре 4е зъбите и са здрави
КАТЕ гледам 4е светиш,а не пишеш къде си newsm78

# 13
  • Мнения: 800
Деси, задълбах...момчето е гладно, а аз се изчерпах, та търся в нета. Допреди месец имах период всеки ден различни манджи готвех, ама сега съм блокирала, та не се сещам какво точно готвех....

# 14
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
е, нафасима, трябва наистина да разкажеш за живота там, това е топ ..., което искате слагайте като определение! смело моми4е си наистина!   bouquet Hug
криси, ти си стар кадър, проверен, вклю4вай се без предупреждения, хахаха!  bowuu Hug
само кажете откъде сте, 4е да не се бъркаме после, десито днес ми стана градска, милен4е весело да става! bowuu Hug Crazyразказвайте за вас и така полека влизате в темата на арабските и мюзлим мамите!  bouquet  bouquet
кате,верно готварския е само за ходещи багетки  и гладни мъже!   chef

Общи условия

Активация на акаунт