Рецептите на Жоро от На Кафе

  • 2 395
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 235
Дали ги има някъде поместени в интернет пространството?
Има доста интересни неща в повечето случаи, когато съм гледала, но за съжаление, съм на работа...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Не са ли малко сложнички? Поне продуктите, които използва...

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не гледам въпросното предаване, защото имам остра неприязън към Гала, пък съм и на работа в повечето случаи, но това, на което съм попадала докато щракам по каналите хич не ме кефи.
 Много са му завъртяни манджите - предполага се че не всеки ден някой готви по подобен начин и не е лошо да се сеща за това, ама нейсе.
 Влез в сайта на Нова Телевизия и виж дали там нещо не пише по въпроса.

# 3
  • Мнения: 3 777
Няма ги в сайта, аз даже писах на предаването на кафе..ама нанайци никой не отговори. На мен лично са ми много интересни.

# 4
  • Мнения: 1 413
В сайта наистина нищо не намерих. На мен не ми харесва,че каквото и да готви накрая го слага в средата на чинията,залива го с нещо, дето също го е въртял и сукал  и това е. Все едно и също...а и изисква много продукти - всеки ако разполага с такива ще сготви-къде е майсторлъка?

# 5
  • Мнения: 2 028
на мен ми се струват много сложни Thinking

# 6
  • Мнения: 3 927
И само мръвки готви тоз човек, бе Twisted Evil ....и то алангле.....
Едно постно ядене не е предложил...
Май почва да ме дразни.... добре, че зимата си отиде и в 10 вече съм навън с беба Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 289
Не само че не предлага посни ястия, но и много сложни и засукани ги върти. А как обяснява ooooh! , ужас. Нещо не ме кефи. Ути може да не е професионален готвач, но ми е много по-интересен. Има ли сайт с неговите рецепти Confused:  Той май нещо се е насочил към бизнеса с книги.

Общи условия

Активация на акаунт