Скарахме се пак

  • 1 473
  • 8
  •   1
Отговори
ами това е , от иzвестно време много често се караме. При първата пречка преz деня скачаме и си викаме и все на всеки другят му е виновен, което раzбира се е глупост. Обсъждаме , обсъждаме , но той не иска много да обсъжда ... И все аz виновна , при това и му  прикаzвам. А по друг начин не zнам как да се раzрешат проблемите и да се спре това цялото чудо, иzбухливост, нерви, драzнене ...
Дайде акъл, моля .

# 1
  • Мнения: 1 008
Всеки има такива моменти. Аз мисля,че разговорите ще помогнат. Успех!

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
правете секс не кавга ....

# 3
  • Мнения: 3 146
Мисля, че трябва да се опитате да намалите стреса от ежедневните проблеми.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Опитай се поне ти да контролираш себе си. Доколкото е възможно, разбира се.

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
липса на секс според мен Peace

мъжът ми е нервен и избухлив, когато не сме правили секс от няколко дни

# 6
  • Мнения: 141
единият трябва да отстъпи-ако докато той крещи,ти изведнъж го гушнеш,направо ще му вземеш акъла.Във вси4ки семейства има такива моменти-понякога напрежението идва в пове4е.Важното е да се съхраните-само от вас зависи.

# 7
  • Мнения: 4 784
Ако имате възможност, дайте си малко почивка - отидете заедно на планина, на въздух, отпуснете се...

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, сексът е голяма работа! но аз правя така, с риск да стана гадна и нелицеприятна и той да ско4и, да тръгне  и хлопне вратата-казвам с най-спокоен тон какво мисля и къде му е  негатива и какво мисля,4е трябва да направи! не повтарям, 4акам няколко дни, той своевременно се е прибрал, минало му е гадното и е осъзнал без да признае, 4е съм права, като след някое време той казва така ще направим , стигнах до това дълбокомислено мнение, защото ...... и аз си познавам идеята! но си замъл4авам! явно попадам на такива мъже или те са си такива, ама друг на4ин няма!а после секс, както ви дойде на идея и на двамата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт