Помагала ли ви е иглотерапията

  • 6 357
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Подлагали ли сте се досега на иглотерапия за какво е било и помагала ли ви е. Мислите ли пак да се подложите някога ако се наложи.

# 1
  • Мнения: 2 761
Вярвам в иглотерапията.Помогна ми за по-лесно и безболезнено раждане.
Определено бих я ползвала пак, ако ми се наложи. Peace

# 2
здравейте и на мен са ми правили иглотерапия заради плексит.Много съм доволна

# 3
  • Мнения: 668
Да, но понеже я прилагах заедно с Баховите есенции, не знам кое ми подейства. Иначе излекувах мигрена, прилошаване в кола и (почти) слънчева алергия. Изпратих майката на един приятел и й се оправи дископатията Hug
А ти какво искаш да лекуваш?

# 4
  • Мнения: 1 984
тъщата беше много доволна.... за 10 г се била оттървала от мигрена.

# 5
  • Мнения: 13 512
Аз редовно си я прилагам по метода су джок . За остри състояния има буквално моментно действие.

# 6
  • Мнения: 2 761
Аз редовно си я прилагам по метода су джок . За остри състояния има буквално моментно действие.

Дай малко пове4е инфо,4е ми стана интересно.

# 7
  • Мнения: 13 512
Ами набождам си по съответствие по някоя от системите болезнените точки и в зависиност от състоянието- студ или огън, нагрявам с мокса или не. Например възпаления, отоци- са огън по енергия  и тях само ги набождам.
http://www.mediks-bg.com/su_jok/why/why.php

# 8
  • Мнения: 2 761
Виж ти...лесно ли се ориентира 4овек по тази книга?Добре е илюстрована наистина,поне по това,което видях.

А тази радиестезия не бе6е ли свързана съ6то с онези махала,с които русенци пе4елеха милиони от тотото?4е в момента ми трябва едно такова махало... Grinning

# 9
  • Мнения: 13 512
Виж ти...лесно ли се ориентира 4овек по тази книга?Добре е илюстрована наистина,поне по това,което видях.

А тази радиестезия не бе6е ли свързана съ6то с онези махала,с които русенци пе4елеха милиони от тотото?4е в момента ми трябва едно такова махало... Grinning

Да,много е лесно по книгата. Аз изкарах и такъв курс по Су джок терапия- I i II ниво във Варна, знам,че има и в София
Да, това е радиестезията, но там не мога да ти помогна с информация.

# 10
  • Мнения: 146
Су Джок е една лесна система за самолечение. Тя има няколко нива, но дори и първото е достатъчно за справяне с леки и новопоявили се проблеми.

# 11
  • Мнения: 7 263
Да подлагала съм се на иглотерапия - изключително съм доволна от резултата. Ако ми се наложи вече ще съм далеч по-спокойна и ще се подложа пак. Повярвах в този метод.

# 12
  • Мнения: 801
Стана ми интересно с тази су джок терапия....

а иначе по темата - подлагала съм се на иглотерапия, помогна отчасти...

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Къде в София може да се отиде на иглотерапия? Или акупунктура?

# 14
  • Мнения: 1 209
доволна съм - на мен преди години ми свали килата, оправи ми главоболието и синузита. за съжаление лекарката, която посещавах ве4е е в щатите.

Общи условия

Активация на акаунт