КИЛОГРАМИТЕ

  • 2 651
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Хайде да видим кой как а е с килограмите след раждането, как се справяте с връщането на теглото си, за колко време влязахте във форма.
Когато родих Калоян свалих около 5-6кг., в момента се кърмим успешно вече 5.5 месеца, а до възстановяване на килограмите ми остават още 4-5кг., а бях надала 21кг. За постигането на този резултат ми помагат ежедневните разходки в парка, не спирам количката по някога и два часа само се возим, не сядам по пейките и не го бутам на място, а само разходка той спи а аз възстановявам формата си. Не съм се лишила от нищо за хапване през тези месеци, така не съм се хранила откакто спрях активна спортна дейност, а това беше доста отдавна  /15г. / Надявам се до месец да възстановя теглото си, а вие?

# 1
  • Мнения: 1 317
Кантар нямам, а и не мисля, че е от значение колко точно са килата, а какво виждам в огледалото и какво излиза над дънките ми  Shocked
Бях качила около 16кг, преди да забременея бях 52кг, към края преди да родя бях 67-8кг. Две седмици след като родих се мерих у една приятелка бях 58 и сега не знам колко съм. В старите си дънки влизам (е имам и едни, които още не мога да закопчая  Embarassed), но ги изпълвам твърде много... Та мисля, че имам още доста работа  bowuu
Иначе единствения ми спорт са раходки из парка и за съжаление не кърмя, само изцеждам ...

# 2
  • Мнения: 2 960
 Rolling Eyesкилограмите са така-7-8 качих през бремеността,родих бебе 3.800 ,в болницата свалих сигурно 4.....после покрай бебето и разходките паднах под нормата преди бремеността-в смисъл под 58/това ми е теглото по принцип..придържам се около него/.Това е Laughing

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Всичко което качих го свалих с помоща на разходките/за 7 месеца/,че даже съм и още 5кг минус.

# 4
  • Мнения: 1 477
На кантара изобщо не се качвам.Успокоява ме ,че вече се навирам в дънки, които носех преди да забременея.Не съм спазвала кой знае какви диети.Просто не ям след 6 вечерта.Повече разходки и така...

# 5
  • Мнения: 159
Ами вие сте супер!!! Аз качих 30кг Embarassed и сега извинете, но "жална ми майка". За моя жалост кърмих само два месеца. Намаля ми кърмата поради умора+заспиващ на гърдата малчо и накрая поради дохранване от шише ми отказа съвсем гърдата и приключих с кърменето Cry. Не правя много разходки, т.к живея в квартал без градинки (е има една, но докато стигна до нея трябва да мина през един доберман безпризорен и доста ме е страх). Изкарвам бебчо на тераската при хубаво време.  Коремът ми още не може да се събере. Започах коремни преси и гледам да се ограничавам честно казано. Това никога не ми се е случвало. Надявам се да сваля до 50кг. Иначе винаги съм била доста слаба - 45 - 48кг. Е, вече никога няма да стана толкова, но поне 50! Иначе съм 165см. И така. Като посваля малко килца се надявам таткото да ми отпуска поне един ден да ходя да поплувам и така. Да видите вие какви случаи има Laughing

# 6
  • Мнения: 3 069
Аз май качих повече от 30...
До момента съм свалила 26 кг. и ми остават още малко.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 603
Като забременях бях около 55 кг., отидох да раждам 71, няколко дни след това бях 63 ... нооо след това започнах главоломно и видимо да свинея. Не знам как става така - всички след раждането отслабват, а аз дебелея  Embarassed

# 8
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Забременях на 55, в началото свалих до 52, влязох да раждам 68-69. В болницата бях свалила около 8, останалите - за няколко месеца, след като се прибрах вкъщи. Хранех се доста оскъдно и нередовно, в момента пак съм 55, но видимо изглеждам по-пълна отколкото преди да забременея Sad Искам да сваля още 5, обаче е мнооого трудно вече.

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Не съм се теглила след като родих. Качих 15-17 кг, бях слаба бременна и дебела родилка с отпуснат корем  Sad
6 месеца кърмих и неотслабвах, а дебелеех - бях 64 кг, а винаги съм била около 50кг.
Лятото, когато сина ми беше на годинка вече бях почти старите си килограми, побирах се в старите си дрехи, а сега всичко ми е дори по-голямо. Нямам време да седна и да се нахраня на спокойствие, търча след малкия и ако отидем до парка на разходка ( при всяко хубаво време ), извървявам поне 15 км.

# 10
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз качих 30 кила. Даже последната седмица не съм се теглила, та може да е имало някое отгоре. Доста от тях зачезнаха веднага след раждането. След това по малко и постеменно се топяха. В момента съм с 2 кила по слаба от колкото преди да забременнея. Не съм пазила диети и не съм спортувала... просто се върнах на работа.

# 11
  • плевен
  • Мнения: 133
качих 15кг два месеца свалих 5 килограма и дотам синът ми е на 1г и 9м и от еди месец ходя на фитнес надявам се да махна излишните 6 кила Laughing

# 12
  • Мнения: 2 068
Качих 20кг върнах се +15 седмица след раждането свалих 3 и това беше от 2 месеца стрелката на кантара не е мръднала  Cry 
опитвам се да не ям сладко и правя гимнастика .....е поне не качвам

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Офффф болна тема  ooooh!

Ами с първата щерка от 45 кг станах 68 кг. Възстанових до 48 кг.
С втората от 48 кг пак качих около 20 от горе. Възстанових до 51 кг.

Та и от двете имам по три кг. в + или общо 6 кг.
Обаче пусто не мога да ги сваля. Не мога да гладувам.
Е не се и тъпча, смея да кажа че се храня нормално.
Но вече ЕГН си оказва влияние в обмяната на веществата,
каквото си хапна и хоп се лепне където не трябва.

Ако мога да си ги върна тези 6 кг и пак да стана 45 кг хубаво,
но ако не стане пък не е болка за умиране  Laughing
Ще си ги нося и тва е  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967


Ох, и за мен така. Не мога да си върна още слабото тяло от преди да забременея. Май нямам много силна воля...

Общи условия

Активация на акаунт