Телефон на изплащане към Мтел

  • 9 833
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Трябва да си купя телефон, защото стария за нищо вече не става.Член съм на мтел клуб и искам да си купя нокиа 6300 на изплащане.Телефонът добър ли е като модел?Изплащането към месечната сметка ли се извършва?Знам, че оскъпява така телефона, но няма начин.Сметнала съм, че оскъпяването е 70-80 лева с 2 годишен договор и 13,60 на месец.Благодаря за отговорите.

# 1
  • Мнения: 49
Моя приятел е с такъв телефон вече 4 месеца и никак не е доволен. Много бързо пада батерията, почти всеки ден го зарежда.

# 2
  • Мнения: 3 675
Държа да подчертая, че състоянието да батерията много зависи от това какво правиш с телефона.Аз на игри не играя, музика не служат,не говоря много.Предполагам, че при това положение батерията ще бъде много по-издържлива.Майка ми има друга нокиа 2161 май беше, доволна е от батерията, кара с едно зареждане 5 дни.

# 3
  • Мнения: 189
Ако използваш телефона само за разговори, ще ти държи батерията. То вече няма телефони, на които батерията да им държи повече от 3 дни.
Иначе, Нокиа-та е хубава, на мен ми харесва, моя приятелка я ползва и е доволна.
Вноската се плаща със сметката, автоматично се начислява, само първата вноска се заплаща веднага.

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Мое мнение е, че телефон на изплащане не е добра инвестициа Confused
 защото да кажем ти подписваш договор с цена на телефона примерно 500лв и имаш оскъпяване 80лева, да но след 2 месеца този телефон реално ще срува поне със 100лв по-малко, а ти все още ще си го изплащаш на по-високата+ оскъпяването.....казвам го от опит, защото и аз така преди години се набудах да изплащам една много хитова Нокия и ми излезе златна Confused

# 5
  • Мнения: 14 483
аз също мисля, че на изплащане не е много изгодно. дето се вика с кредитна карта да платиш цялата сума по на сметка ще ти е да си покриваш вноските по нея.
а колкото до батерията, не го знам този телефон (аз не се и интересувам хич от джиесеми) но от мъжа ми знам, че има такива, които просто имат толкова много софтуер (по-новите естествено), че говориш, не говориш, батерията пада.

# 6
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Според мен може на изплащане, но не от М-тел. Не мисля, че дори като член на М-тел- клуб, телефонът излиза на сметка. По-добре провери цените и условията в други магазини или, както са ти предложили, с кредитна карта.

# 7
  • Мнения: 2 197
Ако използваш телефона само за разговори, ще ти държи батерията. То вече няма телефони, на които батерията да им държи повече от 3 дни.
Това е абсолютна глупост!
Моя Сони Ериксон на завидната 3-годишна възраст все още издържа по една седмица. А говоря много.

# 8
  • Мнения: 189
Ако използваш телефона само за разговори, ще ти държи батерията. То вече няма телефони, на които батерията да им държи повече от 3 дни.
Това е абсолютна глупост!
Моя Сони Ериксон на завидната 3-годишна възраст все още издържа по една седмица. А говоря много.

Е, да де! Производство отпреди 3 години. Имах предвид, че новите телефони вече имат толкова екстри и лампи, че не им държи батерията повече от 3 дни.

# 9
  • Мнения: 2 723
Мое мнение е, че телефон на изплащане не е добра инвестициа Confused
 защото да кажем ти подписваш договор с цена на телефона примерно 500лв и имаш оскъпяване 80лева, да но след 2 месеца този телефон реално ще срува поне със 100лв по-малко, а ти все още ще си го изплащаш на по-високата+ оскъпяването.

Така е, но в момента в който го взимаш имаш телефон, който не можеш да си позволиш да купиш в брой.
Не може всичко да ти е на далавера.
Достатъчна далавера е това, че взимаш телефон, който започваш да плащаш чак на следващия месец.
Онзи ден си изпуснах любимата моторола по стълбите и нищо не остана от нея, а бяхме мислили да получа нов телефон за Коледа, демек този разход изобщо не беше предвиден за този месец, та се наложи да изтичам в обедната почивка и да си купя един телефон.
Ще го изплащам една година, ама се преживява, не е болка за умиране.
То по тая логика и коли на лизинг да не си купуваме, а?

# 10
  • Мнения: 3 675
Слава Богу, телефона за сега работи.Вчера беше блокирал изцяло.Не можеш и копче да натиснеш.Освен това забелязвам, че не се чува като се говори с него. Този телефон не е мой, а на мъжа ми.Забелязвам от известно време следното-аз му се обаждам, той ме чува, а аз не. Не можем да се разберем изобщо.Това вчера с клавиатурата беше върха.Просто сме решили като му се скапе съвсем телефона, аз си вземам нов, а стария /моят/ му го пробутвам.

Общи условия

Активация на акаунт