Въпрос за края на кърменето

  • 436
  • 6
  •   1
Отговори
  • в гората
  • Мнения: 1 486
От 2 дни не давам цица вече. Нито нощем, нито сутрин. Обаче гърдите ми продължават да се пълнят и веднъж дневно се изцеждам по малко - вчера изцедих около 40 гр. вечерта колкото да омекнат. Някой да ми каже до кога ще продължава това... И също така - имаше някакво хомеопатично лекарство за спиране на кърмата - някой пробвал ли го е. Ricinus Communis беше, но не се сещам потенцията... Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 2 249
Ами различно, но предполагам, че до седмица 2 ще то премине дискомфорта.

# 2
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Благодаря! До тогава ще цедя по малко, нали така?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 249
Да, но само колкото да ти премине дискомфорта, за да не ги стимулираш допълнително.

# 4
  • Мнения: 456
Аз съм в подобно положение. Само дето не изцеждам, защото дискомфорта, както казвате, не е толкова непоносим. В смисъл, че гърдите ми не са ужасно твърди или много пълни с мляко - болят ме, но не е нещо страшно...Дано не греша и да не хвана някой мастит... newsm12.   Иначе прочетох в библиотеката по въпроса - има няколко съвета за спирането на кърмата, но още не съм ги пробвала.. Това със зелевите листа мисля да опитам...newsm78

# 5
  • Мнения: 8 769
Цитат на: MardiGras
И също така - имаше някакво хомеопатично лекарство за спиране на кърмата - някой пробвал ли го е. Ricinus Communis беше, но не се сещам потенцията... Thinking

Високата потенция е за спиране на кърмата. В момента аз ползвам ниската (5CH; 9 CH)-за увеличаване на "дебита" Wink

# 6
  • Мнения: 353
Здравейте, за спирането на кармата мога да ви посъветвам след като изцедите по малко от гърдите колкото да омекнат сложете лед (малко  е неприятно, но върши страхотна работа).Това продалжава около 3-4 дни и после няма проблем.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт