спирала и тампони?

  • 3 005
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
имам може би тъпо питане относно ползването на вмс и тампон по време на цъкъл- може ли да се ползва така? понеже мисля да си слагам спирала, а съм алергична към превръзките(само на тампони съм). благодаря за отговорите  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Какво те притеснява,че няма да можеш да сложиш тампон като имаш спирала ли?
Няма страшно спиралата е доста по надълбоко Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Да ама аз в момента се интересувам за спиралите и пише , че не е препоръчително да се слага тампон.

# 3
  • София
  • Мнения: 663
днес четох във форума за контрацепцията(анкета), една мама бе споменала че гинекологът й е казал че имали спирала не се ползват тампони, та се замислих newsm78, ако наистина е така дали въобще да слагам... какво е вашето мнение по ?-са #Crazy Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 498
При жените със спирала има конец от спиралата в дъното на влагалището и при поставянето на тампон няма проблеми, но при махането му може да увлече със себе си конеца на спиралата.....затова не е препоръчително....

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Като отидеш да се консултираш с лекаря, той ще ти каже най-точно.

# 6
  • София
  • Мнения: 663
ходих и лекаря каза,че по принцип може само трябва да го предупредя като ми слага спиралата, да отреже мустачките й по-късички. не е проблем да се ползват тампони!!! сега съм със спирала и спокойно си ползвам тампони Peace

Общи условия

Активация на акаунт