Кога почнаха да ви целуват децата ви?

  • 1 563
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 244
все показвам на моя син какво е целувка и го карам да даде "цунка" пък той си отваря устата и я нос захапва я ме улигавя  Mr. Green та така де кога получихте първата целувка о вашето бебе?    remybussi

# 1
  • Мнения: 176
Записвам се да следя темата, че мен пък ме смучат с цел целувка Joy

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ами честно да си кажа отскоро съзнателно и правилно ме целува. Да кажем от 3 месеца. Преди това си отваряше устата и ме лигавеше. Сега си целува както си трябва. В повечето случаи иска да ме целува по устата, закото гледа от татко си... аз му подавам бузка, а той ми обръща главата.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 551
От 1 месец ни целува по бузата или устата. Т.е беше на година и 3 месеца.

# 4
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
От около 18-месечен - звучни "мляскави" целувки  Heart Eyes по 100 пъти на ден  Heart Eyes
Дотогава - облизване със захапване  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 43 904
беше на годинка и половина някъде Wink и само целувки по устата признава Wink

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
на 1г и 4 м е и още не ме е целувал както трябва- идва, гуши ме, отваря уста и или ме олигавя или ме захапва Laughing

# 7
  • Мнения: 702
След навършването на една годинка

# 8
  • Мнения: 1 701
На 1 год. и 2 мес. започна да си целува играчките, като си доближава устата до тях и казва звучно "МА"!  Mr. Green Тогава започна да мляска и нас...  Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 1 546
Честно казано нямам вече спомен от кога започна да ни целува съзнателно по устните за целувка но все още продължава да го прави редовно и с голямо желание.  Laughing

# 10
  • Мнения: 326
Преди 2 месеца -т.е на 1 и 4 м. Прави го ентусиазирано и в същото време гали с ръчичка по главата.

# 11
  • Мнения: 983
Ох, и аз с нетърпение чакам първата целувка, но като чета тук...още доста временце ще мине  Thinking

# 12
  • Мнения: 4 496
Малката е на 10 месеца и засега само си опира отворената устичка до бузата ми. Но за мен това си е целувка! Flutter

# 13
  • Мнения: 244
оххх много е садко да знаеш че детето ти изпитва същата потребност като теб да се целувате  Embarassedние за сега само се гуши но е мноооооооого хубаво Heart Eyes

# 14
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Нашата целувка е близване с езиче! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт