Цитруси откога??

  • 3 894
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 244
Чудно ми от ога почнахте да давате на децата потокал и мандарини ?Питам защото дадох на моя палавник да смуче мандаринка и много му хареса и се надявам да няма нищо опасно в това Rolling Eyes

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Дадох след годинката.Така съм чела,така и направих.

# 2
  • Мнения: 1 477
Още не съм давала.Смятам да изчакам след годинката.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 15:50 от Miss Agony

# 3
  • Мнения: 27 524
След годинката се дават.
След като си дала, не виждам смисъл от питането ти  Wink

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 15:48 от Блонди

# 4
  • Мнения: 4 621
Доколкото знам се дават след годинка - тогава дадох и аз Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
След годинка.
Това, че вече си дала, не означава, че не можеш да спреш и да изчакаш.  Peace

# 6
  • Мнения: 244
ами мякой знае ли защо точно след годинка??какво им е на цитрусите?? Mr. Green

# 7
  • Мнения: 27 524
какво им е на цитрусите?? Mr. Green

Алергени са. Освен тях има много други плодове, които спокойно може да се дават без опасност от алергии и да се изчака да порасне бебето и тогава да се включат и цитрусите. Не е нужно бебето да поема 20 различни плодове. И 8-10 са му предостатъчни, за да се рискува  Wink

# 8
  • Мнения: 244
Благодаря,но тъй като той не е алергичен предполагам че от време на време може да посмуче някоя мандарина или портокал  Crazy

# 9
  • Мнения: 4 447
Какво се подразбира точно под "след годинка" 1г. и 1-2м или ...  Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 15 198
"След годинка" е след духането на първата свещичка, тържества, веселия, подаръци и т.н.  Simple Smile Т.е.-не по-рано.
Ако някой реши да даде и на 1г. и 2м., и на 2г.-ОК. Така е решил, така е направил.

# 11
  • Мнения: 27 524
Какво се подразбира точно под "след годинка" 1г. и 1-2м или ...  Thinking

След годинка е след навършването на една годинка. Точно, ясно и кратко  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 4 447
"След годинка" е след духането на първата свещичка, тържества, веселия, подаръци и т.н.  Simple Smile Т.е.-не по-рано.
Ако някой реши да даде и на 1г. и 2м., и на 2г.-ОК. Така е решил, така е направил.

  bouquet

# 13
  • Мнения: 865
Благодаря,но тъй като той не е алергичен предполагам че от време на време може да посмуче някоя мандарина или портокал  Crazy
оня ден така дадох на Дари да посмуче сока от едно парченце мандарина-много й хареса.а днес направо си го изяде-не можах да й го измъкна от устата-сдъвка си няколко парченца.НО-гледам да не прекалявам Hug

# 14
  • Мнения: 857
Аз също тези дни дадох парченце мандарина да смуче и много и хареса.
Много ми е странно едно, как тук в България не се дават до 1годинка, а в Испания например захранват точно със сок от портокал. Моята педиатърка е работила в Израел и каза,че там също захранвали с портокал и че вече няма проблем да давам по малко.

Общи условия

Активация на акаунт