д-р Йосиф Димитров или д-р Владимиров

  • 3 695
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте на всички,
Записах час при д-р Димитров, но след като влязох във форума (днес за първи път) и видях колко негативни мнения има за него се уплаших. В същото време чета добри неща за д-р Владимиров.
Моля, ориентирайте ме как да постъпя!!!
Искам консултация при специалист, защото след аборт миналата година, правя опити за забременяване, но нищо....... Струва ли си да посетя д-р Димитров или да откажа часа?

# 1
  • Мнения: 235
Д-р Владимиров. Ако искаш да се довериш на специалист - той е докторът. Поне за мен. Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Не мога да кажа нищо за Димитров, защото не съм го посещавала, но от д-р Владимиров останах много доволна Peace

# 3
  • Мнения: 2 423
katty1   като прочетох въпроса ти се сетих как преди време пуснах същия и всичко в главата ми беше каша.
Мнения ще чуеш много но решението трябва да го направиш ти на всеки късмета му е някъде там и го чака дано го намериш. Hug

# 4
  • Мнения: 13
Благодаря, но може ли някой да каже защо да не ходя при Димитров? Моля тези, които не са доволни да споделят, защото и да отида ще бъда с резерви при него, без да знам защо.

# 5
  • Мнения: 902
Най-добре отиди на консултация и при двамата.
Аз лично съм го правила и още след първото посещение при Димитров бях сигурна, че това не е Моят лекар. При Владимиров ми трябваха два пъти. Wink

# 6
  • Мнения: 7 718
Всеки ходи там където сърцето му го води. Направи консултация и при двамата, сама направи своя избор.
Аз съм за д-р Владимиров. Laughing

# 7
  • Мнения: 1 226
при Владимиров не съм ходила и нямам впечатления, но не съм за Димитров.Въпреки всичко, момичетата са прави.Ти решаваш.Успех миличка

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
д-р Владимиров е Лекарят, благодарение на когото имам малката си дъщеря.

# 9
Кати, няма причина да не ходиш при доктор Димитров. Аз ходя при него от 2 месеца и мисля, че е професионалист. Вдъхва ми доверие. Не отменяй часа, а сама прецени дали ти допада, или не. Не вярвам да има доктор, за когото да няма противоречиви мнения. Аз те съветвам наистина да отидеш. Обясни му какъв ти е проблемът, какви са ти притесненията, и той ще ти обясни през какво трябва да минеш. Освен това и цените при него са нормални.

# 10
  • Мнения: 9
Мога само да те посъветвам вследствие на личен опит..... да не се доверяваш на д-р Димитров. Само ще споделя, че след 2 неуспешни инвитро процедури при него се оказа че в неговата практика не се включват правенето на каквито и да е стандартни тексове- микробиология, цитонамацки, тат, мат....... След вторият неуспешен опит на моя въпрос- все пак може би би трябвало да се направят определени рутинни изследвания- ми бише отговорено- ами виж сега то възрастта.... абе въобще божа работа..... Следтърсене в интернет попаднах на Клиниката на д-р Конова, където се оказа, че въобще преди да съм си била помислила заинвитро е било необходимо да се направят редица изследвания...... Вследствие на проведени изследвания там.... се установиха някои проблеми, които имам, .... и които ако не се вземат впредвит... резултатите винаги биха били отрицателни...... В момента съм при д-р Емин в Плевенската клиника, където за първи път се подготвям систематично за поредната инвитро процедура.....

Общи условия

Активация на акаунт