трето бебе

  • 8 143
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
мили мами,
чакаме трето крокодилче #Crazy
хем се  радвам ама май повече съм се ошашкала...
има ли друг като мен?преспективите като че ли са доста стряскащи...

# 1
  • Мнения: 1 895
Чудна новина  bouquet
Леко бременеене и живо и здраво крокодилче накрая!
Човек се справя с какво ли не стига да има желание Laughing
Тук се намират доста мераклийки за трето след близнацитеLaughing
Ето още една темичка подобна;-)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190898.0

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 13:12 от Kremi (двойна доза)

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
ЧЕСТИТО!

# 3
  • Мнения: 1 744
Гери, страхотна новина!  bouquet В нашата детска градина има една майка с близнаци и едно по-малко с две години детенце. И трите момчета! Така че ,не бой се - оживява се. Wink

# 4
  • Мнения: 256
Това е страхотна новина,честито  Hug
Лека бременнот и здраво бебче

Изпревари ме...мислех да пусна такава тема,но не защото чакам,а защото искам....
Винаги сам искала 1 дете Embarassed.Повече ме интересуваше кариерата,пътувания,забавления,а сега....
Извини ме за нетактичния въпрос-планувана ли е бременността ти... Embarassed

Мажат ми много ме обичал и щял да ми направи трето дете Mr. Green,имаме финансова възможност,но мен много ме е трах да нямам пак такава тежка и проблемна бременнот,защото няма кой да ни помага-майка ми работи.Да пораснат и да станат по-самостоятелни в битово отношение и нпред...

Много се радвам за теб Hug

# 5
  • Мнения: 355
Голяма радост ... и поздравления за храбростта!   bouquet
Хайде сега като повлечеш крак и да се нароим здраво в Близнашкия.
Направо ти завиждам, защото аз съм от искащите и ......нерешаващи се. newsm78

# 6
  • Мнения: 355
и най-важното забравих - лека бременност и здраво и хубаво бебе на финала!

# 7
  • Мнения: 11 607
Честито! И хайде при многодетните! Peace

Надето ще ви каже къде са!

Само ако знаете откога се каня да пусан тема за едни шестзнаци от САЩ....ама пусто време.....

# 8
  • София
  • Мнения: 137
Честита новина, Виктрес! Лека бременност и здраво и сладко бебче на финала! Heart Eyes Няма нищо по-хубаво от пълна къща с деца  Laughing
Момичета, Креми, при така създалите се щастливи обстоятелства имам предложение да напишем групово писмо на Дядо Коледа и 2008г. да мине под мотото "От близнашкия форум в Многодетните" или "Близнашки майки - повторни бремелинки" или нещо подобно  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 1 895
... и 2008г. да мине под мотото "От близнашкия форум в Многодетните" или "Близнашки майки - повторни бремелинки" или нещо подобно  Joy Joy Joy

Който има мерак и кураж - да дерзае LaughingАз лично ще почакам още малко преди да се отдам на такива мечти Laughing
Иначе няма лошо, направо си е хубаво LaughingЕдинственото ми притеснение за втори опит е да не стана мама на 4-ма, вместо на 3-ма Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 4 965
Дай Боже, всекиму!
Честито!

Моите притеснения са малко като на Креми, ама не се плаша толкова. Ако не бях влюбена в работата си, отдавна да дондуркам още поне 1-2. Ама и това ще стане след още някоя и друга година. Планирано е  Mr. Green.

# 11
  • Мнения: 116
Здравей и от мен. Първо - лека бременност и успех до края. Аз съм твоя случай - че и малко отгоре. И на мен ми е втора бременност след близнаци ....и чакаме още 2. Така, че ако е  - живи и здрави - ще станат 4. 

# 12
  • Мнения: 7 640


Който има мерак и кураж - да дерзае LaughingАз лично ще почакам още малко преди да се отдам на такива мечти Laughing
Иначе няма лошо, направо си е хубаво LaughingЕдинственото ми притеснение за втори опит е да не стана мама на 4-ма, вместо на 3-ма Twisted Evil

абсолютно Simple Smile Grinning

# 13
  • Мнения: 256


Който има мерак и кураж - да дерзае LaughingАз лично ще почакам още малко преди да се отдам на такива мечти Laughing
Иначе няма лошо, направо си е хубаво LaughingЕдинственото ми притеснение за втори опит е да не стана мама на 4-ма, вместо на 3-ма Twisted Evil

абсолютно Simple Smile Grinning
И моите притеснения са такива.
Най-вече ме притеснява факта,че ако са пак две дали ще успея да ги износя,сега стигнах със зор до 33 г.с.и нямахме никакви проблеми,но следващия път.....спирам     
с черните мисли в хубавата тема. Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 035
И от мен честито!!!!
Цитат
И хайде при многодетните

Общи условия

Активация на акаунт