розови петна по памперса.кръв ли е ?как да разбера?

  • 1 449
  • 3
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
днес за 3 път по памперса на бебето виждам розиви петна,като от кръв,но много разредена.първия път беше преди една седмица,втория в4ера,а днес пак има.бебето си присвива кра4етата и пла4е.аз мислех,4е пак са колики,мо да не би да пла4е като пишка.ще се опитам да взема урина,но какви показатели да изследваме и после да ги покажа на лекарката.мн ми е притеснено...

# 1
  • Мнения: 5 525
Първо се обади на лекарката. Тя би трябвало да ти пусне необходимите изследвания.

# 2
  • Мнения: 88
Кръв в урината много често е признак на възпаление на пикочния мехур.Щом се присвива може би го боли като пикае.Не се притеснявай това се лекува с антибиотик.Но вземи по- бързо мерки , за да не тръгне възпалението към бъбреците.Успех!

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Обади се на педиатърката. Тя трябва да ви пусне обикновена и стерилна урина. Може да са бактерии. Не се притеснявай, лекува се с антибиотици. Ако можеш я накарай да види детето на ехограф или да ви прати при нефролог.  Добре е да си изясните точно откъде са се взели бактериите (ако има) и независимо дали има или няма е добре да видите да няма проблеми с бъбреците.  Много съм против да се правят педиатрите че могат да лекуват всичко и да експериментират с децата ни. Предписването на лекарства за които не е сигурно дали ще помогнат 100% е губене на ценно време и често води до влошаване на положението. Накарайте я да разбере точно какво му има на детето преди да го лекува.

Общи условия

Активация на акаунт