Русенска модна къща "Монро"

  • 21 864
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 893
Интересува ме някой знае ли към имат магазин(и) и на какви цени варират дрехите им! Някой може ли да помогне?

дизайнер: Милена Цончева

# 1
  • Мнения: 498
В София имат магазин на ъгъла на Денкооглу и Витошка

# 2
  • Мнения: 1 368
Цените им са от порядъка :поли 40-50, панталони - 50-70лв., рокли 60-80лв. Но не съм очарована от качеството на изработка.

# 3
  • Мнения: 2 936
aз имам блуза с къс ръкав-цена 34 лв. материята е трико и е хубава!

# 4
  • Мнения: 1 561
Предлагат ги и в други магазини, аз си купих рокля, трикотаж, много добре стои и топли, а после разбрах за тази марка.

Но десените са им  доста шаренки винаги.

# 5
Костюмите има са със страхотна кройка.

# 6
  • Мнения: 1 322
Имат хубави неща, но не винаги.

# 7
  • Мнения: 1 322
Взех си стахотна рокля за Нова година на Монро. Черна сатенена до под коляното, абсолютно изчистена.

# 8
  • Мнения: 77
А05 и аз си взех за нова година тяхна рокля също черна изчистена Grinning
страхотна кройка моята обаче е над коляното  Laughing определено имат страхотни модели

# 9
  • Мнения: 1 561
Колко струват, скоро не съм ходила в техен магазин,, а нямам нищо черно официално(по точно рокля ) в гардероба си?

# 10
  • Мнения: 1 322
Роклята беше 79 лв.

# 11
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Аз няколко пъти съм ходила в техния магазин в София. Е, как един път не видях дрехата, която съм си набелязала в някое списание. "Монро" имат едни панталони и сака, чиито плат е на релефни кадифени правоъгълници. Същите панталони съм виждала в Oviesse  и още няколко магазина из София и Пловдив. Не знам същите модели ли са или платът е еднакъв, но не се учудвам да е 1вото, тъй като доста шивашки фирми шият дрехи за чужди фирми.

# 12
  • Мнения: 952
Имат хубави неща, но не винаги.
особено при нас, макар и русенска фирма в нашия магазин почти нищо няма Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 322
Те по принцип нямат много голям избор на модели.

# 14
  • Мнения: 2 152
Преди имаха много хубави рокли
Сега обаче са всички един модел, само че в различни разцветки и то обикновено супер шарени
Някой бил питал в магазина не продават ли роклите,които ги има по каталога и списанията.Отговорът бил,че собственичката си шие хубавите модели за нея, но не ги продава. За реклама ги ползва.Много тъпо,щото по списанията красоти,в магазините боклуци Stop

Общи условия

Активация на акаунт