Кост в гърлото

  • 27 273
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
Предварително се извинявам,че пускам тука темата,но здравния не е толкова посещан,а ми е спешно.Помогнете ми,заседна ми пилешка малка кост в гърлото,вече наистина не знам какво да правя.Трудно ми  е дори да преглъщам слюнката си.Ядох кори от хляб,но не помогна.Много благодаря предварително.

# 1
  • варна
  • Мнения: 1 830
Аз съм чувала, че се яде не кората от хляб, а средата.Опитай и дано по - бързо се оправиш, че много гадно.Успех Hug

# 2
  • Мнения: 4 585
Лекар уши нос гърло. Таксата е 20 кинта, вадят с пинсета.

# 3
  • Мнения: 1 220
 Иди на лекар веднага!

# 4
  • Мнения: 402
Много неприятно. Опитай да изпиеш един суров белтък. Белтъка прави филм около костта.
Ако не на лекар веднага , че е много опасно.

# 5
  • Мнения: 4 435
Не 20,200лв ще дам стига да има на кой.Работата е че съм в тъп,малък град и по това време има само Бърза помощ,която не става за нищо.Направо полудявам. #Cussing out

mimi_82 ,ядох и среда.

# 6
  • Мнения: 516
Жено! Всяка една бърза помощ е по- добра от стоене и вайкане.

# 7
  • Мнения: 397
Предварително се извинявам,че пускам тука темата,но здравния не е толкова посещан,а ми е спешно.Помогнете ми,заседна ми пилешка малка кост в гърлото,вече наистина не знам какво да правя.Трудно ми  е дори да преглъщам слюнката си.Ядох кори от хляб,но не помогна.Много благодаря предварително.
Една върху друга, двете ръце, натисни гръдната кост, за да можеш да се изкашляш! Няколко подобни движения направи!

# 8
  • Мнения: 911
Стига бе, викай Бърzа помощ или марш в съседния град. Това е опасно. Ако имаш проблеми с дишането, zадължително. Преz това време, ако има някой при теб, можеш да се надвесиш надолу и тоzи някой да те потупа няколко пъти (силно) между плешките. Ако обаче парчето е zаседнало, тъканта около него обикновено се подува и няма да стане.

# 9
  • Мнения: 397
по този начин ще предизвикаш обрано налягане, накарай някой около теб да го направи, трябва да стане рязко.

# 10
  • Мнения: 438
Няма значение колко голям е града....повикай бърза помощ.
Лежах в болница отделение УНГ и съм се нагледала на доста страшни гледки подобни на твоята. Така,че не умувай повече.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 079
Чувала съм, че повръщането помагало също.  Cry
Ако има зъболекар наоколо също може да ти помогне с пинцети да извади костичката.
А ако и това няма - близък човек, въоръжен с фенер, да освети гърлото ти и да се опита да я извади от там.

Успех!  bouquet

# 12
  • Мнения: 397
НЕ НЕ! Нищо не махайте с пенсети, проблемът не е чак толкоз голям и опасен, направи това което ти казвам!

# 13
  • Мнения: X
Ти звънна ли в Бърза помощ, да  попиташ, дали могат да ти помогнат или какво ще те посъветват да направиш?
Ако не си,направи го!

# 14
  • Мнения: 911
Недей да предиzвикваш повръщане. Недей да полzваш пинсети. Пробвай ряzкото потупване и ако не иzлеzе, грабвай телефона.

Общи условия

Активация на акаунт