Giordani CINQUE или Giordani Happy?

  • 1 218
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Въпрос към собственичките на една от тези колички: коя от двете и защо?
Мераклисала съм им се, понеже старият Mag England утре заминава за ремонт за втори път откакто е купен и вече ми писва.
Дъщеря ми е на почти 10 месеца, ама скоро прохождане не виждам, та ще се бутаме още.
И без това сега излизаме по рядко и за по-кратко, та ще си купя май лятната количка по-рано.
Знам, че CINQUE е с по-големи гуми, затова я харесах, количката, която карам сега е с такива и съм доволна.
Дайте мнение и съвет къде мога да ги видя наживо.

# 1
  • Мнения: 4 428
Аз имам Чинкуито и съм СТРАШНО доволна  Peace Peace Peace Просто има всичко, което ти е нужно за удобство на теб, бебето и проходимост по нашите улици. За лятна количка е дълга, като се вдигне подложката за крачетата и бебето може да спи много спокойно. Това е хубаво и като ползваш зимно чувалче, за да не обиране мърсотията зимата. Освен тоа е плътно уплътнена, когато е в легнало положение. Няма отворени дупки. Това е много важно за предпазване от вятър /плюс дъждобрана/. Иамх друга лятна преди това и тя беше доста по-отворена, като я пусна назад. Има не от най-малките багажници, каквито слагат на лятните. Събирам доволно неща вътре. Голямите гуми са си супер преимущество по нашите улици. Абе много съм доволна  Peace според мен, като ще я ползвате зимата, си вземете нея, не Хепито  Peace

# 2
  • Мнения: 135
 newsm78момичета,може ли да видя как изглеждат тези колички?????Аз имам джордани 3PER 8LX и съм супер доволна и ми стана любопитно Laughing

# 3
  • Мнения: 339
Изглежда така-
http://adria2001-bg.com/index.php?m=320&category=127&pc= … CINQUE&lang=1

Аз също съм с такава количка от 2 месеца и съм много доволна-лесно се сгъва, маневрена, много е удобна, само сега вече с дебелите дрехи е малко плитка при дупето, но като се вдигне долната част/ под крачетата/ е ОК. Само, че аз докато се наканя да я купя и беше свършила навсякъде, та голямо търсене беше, но ми казаха, че спират да я внасят-така, че успех-търси ако я намериш останала някъде-няма да съжаляваш!

# 4
  • Мнения: 176
Благодаря за отговорите.
Май ще е тя, спираше ме само, че няма чанта, но тази от Маг Енгланд-а е здрава и ще си ползвам нея.
А откъде сте я купили вие, понеже аз я намерих ( и то само поръчка по каталог) в едно магазинче тук в Младост, а ми се ще да я пипна, да я вдигна, абе да я видя на живо просто.
Апропо тежка ли е много, понеже Маг Енгланд-а ми откъсва ръцете, като се развали асансьора ( а това в нашата чисто нова кооперация се случва честичко Joy)?
Другото, което искам да питам е дали е достатъчно широчка, че някъде за количките на Giordani бях чела, че са теснички, а нашата беба хич не е дребничка Grinning

# 5
  • Мнения: 339
Няма нищо общо с Маг-а-все пак това е лятна количка, няма какво да тежи по нея Laughing Широка е около 50 см-съвсем достатъчно, аз всъщност аз това си смених предишната лятна-почна да става тясна при раменете и за зимата, с якета беше абсурд да се побере

# 6
  • Мнения: 551
Благодаря за отговорите.
Май ще е тя, спираше ме само, че няма чанта, но тази от Маг Енгланд-а е здрава и ще си ползвам нея.
А откъде сте я купили вие, понеже аз я намерих ( и то само поръчка по каталог) в едно магазинче тук в Младост, а ми се ще да я пипна, да я вдигна, абе да я видя на живо просто.
Апропо тежка ли е много, понеже Маг Енгланд-а ми откъсва ръцете, като се развали асансьора ( а това в нашата чисто нова кооперация се случва честичко Joy)?
Другото, което искам да питам е дали е достатъчно широчка, че някъде за количките на Giordani бях чела, че са теснички, а нашата беба хич не е дребничка Grinning

Можеш да я видиш на живо в Бебе+  имат всичките  модели на Джордани даже в момента някой от тях са на промоция.

Общи условия

Активация на акаунт