Каква зодия са вашита деца?

  • 6 071
  • 163
  •   1
Отговори

Анкета

Каква зодия са вашите деца?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 04 дек 2007, 09:51
* Може да изберете максимум 5 опции.

  • Мнения: 39
Моят син е роден на 4 октомври и е зодия везни.А вашите?

# 1
  • Мнения: 2 197
Аз чинно си отговорих, но ми е интересно по каква причина си пуснала анкетата - ще правиш статистика кога се раждат най-много деца ли?
Иначе Мариса е Овен абсолютен и категоричен, въпреки, че е родена на 20.04 (последния ден за зодията).

# 2
  • Мнения: 2 722
Не може ли да се сложи опция за две гласувания - аз имам Лъв и Близнаци, а мога да гласувам само за едно дете.
Не гласувах - не мога да избера кое дете да посоча - и двете са момчета  Laughing

# 3
  • Мнения: 536
И аз не глсувах, защото съм с 2 - козирог и телец.

# 4
  • Мнения: 39
Извинявайте дами не се съобразих,че някои трябва да гласуват по 2 пъти.Редактирах си анкетата.

# 5
  • Мнения: 2 722
Да, обаче пак позволява да се отбележи само една опция, а на нас ни трябват две. За съжаление не съм пускала анкета и не знам как да го направиш.

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 3 740
Извинявайте дами не се съобразих,че някои трябва да гласуват по 2 пъти.Редактирах си анкетата.

Някои трябва да гласуват и по 3, и по 4 пъти. Ако си забелязала, в закованите теми има МНОГОДЕТНИ МАМИ. Ако обичаш, редактирай си анкетата, така че да не ги дискриминираш. Simple Smile

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 844
Извинявайте дами не се съобразих,че някои трябва да гласуват по 2 пъти.Редактирах си анкетата.

Освен някои, които ще гласуват по 2 пъти, има и такива за по 3, че и за 4 гласувания  Grinning.
Вземи я оправи тази анкета.


Докато поста и Кабо Алма ме е изпреварила   Hug.

# 10
Каката е Телец, а малката - Козирог.
Не гласувах...

# 11
  • Мнения: 4 187
Моят син е роден на 4 октомври и е зодия везни.


Моята дъщеря също  Wink!

# 12
  • Мнения: 1 193
Каката - стрелец, бебата - рак  Grinning ( гласувах само за едната).

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Малката е стрелец! #2gunfire Joy Joy Joy

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И Тери е Везничка.

Общи условия

Активация на акаунт