Мами от Русе помогнете с малко информация

  • 1 515
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
Здравейте мили майки от Русе
Аз имам един проблем, в разрешаването на който се надявам да може да ми помогнете.
Аз живея в Германия. Моята бебка трябва да се роди тези дни.  Blush 30.11 ни е датата, ама да видим. И сам решила да поканя баба и дядо, които живеят в Русе по празниците да ни дойдат на гости.  Hug Те са на по 65 - 70 години...
Намерих им самолетни билети от Букурещ, защото сметнах, че е далеко да ги разкарвам до столицата. И какво мислите ми казва моята баба днес???
И те понеже не знаят румънски Shocked, затова не могат да стигнат до летището... И нямало кой да ги закара.... Sad
На мен не ми се вярва просто, че няма начин! Thinking  Ама от тука няма как да отида до автогарата, та да проверя дали няма автобуси или маршрутки... или някаква друга възможност. От кога слушам, че толкова много румънци пазаруват в Русе! Те как идват? Летят ли? Не ми се вярва всички да идват сас собствени превозни средства... или??? newsm78
Но баба явно я хвана шубето  ooooh! и се притеснява да поеме отговорността ( ако това може да се нарече така... )
Та искам да ви помоля ако можете с някаква информация или идея къде мога да получа информация как те двамата да стигнат до летището, да пишете.
Ще съм ви много благодарна. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 366
Дано това свърши работа.
http://www.taxi-dm.com/

Намерих го от тук. http://www.obiavite.info/index.php?cmd=home Виж и ти, може да излезе нещо по-добро.
Леко и безпроблемно раждане ти желая.

# 2
  • Мнения: 83
 Има и ЖП транспорт до Букурещ,но ако не си сигурнар ,че от там ще се оправят...по-добре с такси,но имай предвид,че е доста скъпо!

# 3
  • Мнения: 6 607
Утре ще потърс телефон на таксита и маршрутки до летището.

# 4
  • Мнения: 1 981
Здравей!
Аз не съм от Русе, но временно живея в Букурещ и мога да ти дам следния телефон на такси,което извършва превози от Русе до Букурещ:0888214749,Мариан. Ще им струва не по-малко от $100! По-евтин вариант /но и по-бавен/ ще е,ако си хванат маршрутка от автогарата в Русе, която ще ги докара до центъра на Букурещ и после да си хванат такси до летището! Откъм удобство  БГ таксито е по-добра идея!

# 5
  • Мнения: 95
Друг вариант е да хванат автобус на някоя компания от автогарата която ходи до Букурещ, те срещу определена допълнителна сума карат хората до летището.

# 6
  • Мнения: 405
Мили мами, много ви благодаря за съдействието.  bouquet
Сега остава да се разберем с баба и дядо на кой вариант ще се решат.  Thinking Предполагам на наи-удобния - такси! Wink Ама да видим.
Още веднъж благодаря за бързата реакция и за помощта. Hug

# 7
  • Мнения: 3 376
Здравей!
Аз не съм от Русе, но временно живея в Букурещ и мога да ти дам следния телефон на такси,което извършва превози от Русе до Букурещ:0888214749,Мариан. Ще им струва не по-малко от $100! По-евтин вариант /но и по-бавен/ ще е,ако си хванат маршрутка от автогарата в Русе, която ще ги докара до центъра на Букурещ и после да си хванат такси до летището! Откъм удобство  БГ таксито е по-добра идея!

Не мисля,че ще излезе $100,сестра ми когато си идва миналата година и кацна в Букурещ си дойде с такси,което струваше 80 лв. в едната посока.
Ще поискам телефона от баща ми и ако авторката желае ще и го пратя на лични.

Според мен е най-добре да се отиде с такси.Букурещ е огромен град,пък и незнанието на език може да ги обърка тотално.Не се знае дали няма да попаднат на таксита като тукашните-от летището до центъра на София да им излезе колкото цената на билета.
Плюс това в Букурещ има 2 летища,което пак може да ги обърка.
А таксито от тук ще ги закара право на летището и може отново да се уговорят кога е полета на връщане и да дойде да ги вземе.

# 8
  • Мнения: 405
EASpirit , ще съм ти много благодарна ако ми пратиш този тел. номер!   bouquet
И на мен 100 Евро ми се струват много  newsm78, ама ако това е единственият възможен начин на с който мога да убедя баба и дядо... А така ми се иска да дойдат...  Blush

Общи условия

Активация на акаунт